Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: jako cudan san....

jako cudan san.... pre 6 godina 1 dan #21

  • milla
  • milla's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 0
dragi moji..ja uvek sanjam jako cudne snove i nista ne razumem..al ovaj je premasio sve...
sanjam..veliku strast, vodim ljubav sa poznatom licnoscu..lezimo na krevetu i on me zagrli i dok kao spavam stavlja mi prsten na ruku..zlatni, a gore radjen zeleno,ja dizem glavu i gledam u prsten i ne svidja mi se..al sam jako srecna i on me grli...
posle sedimo i gledamo dobili smo 2 poklona od prijatelja..penjemo se na zgradu i jedna devojka leti, skida majicu i pokazuje grudi...
dosli su mi sestra i njen muz..ja ih vodim negde, ne znam gde..idemo gradom i tu tece jako brza reka,prolazi jako veliki brod bez jedra i na njemu dva muskarca, kao kipovi..ja komentarisem kako je lepo kao u veneciji..a sve vreme idemo negde, vodi me neki muskarac, ne vidim mu lice, sve vreme me drzi za ruku..stigli smo do blata na obali i uspesno ga preskocili i idemo..ne znam gde...
a u celom snu prisutan je jedan pas,uvek dodje kad ne znam gde cu..i pokazuje mi put..pricamo mislima,ne laje, samo dodje do mene i pokazuje mi glavom gde da idem..i na kraju me dovodi do stepenica, mrak je..suma..i pokazuje mi da se penjem..:)
molim vas, ako neko vidi ono sto je ocigledno i ja ne vidim..posavetujete me..pozz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: jako cudan san.... pre 6 godina 15 časova #22

  • jelica
  • jelica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 5
  • Karma: 5
Pozdrav... Interesantan san. Oko dubljeg tumačenja ovog sna, to ćeš morati sama, a ja ću pokušati samo kratko oko nekih simbola sna.
Kažu da ako sanjaš da imaš za prijatelja poznatu ličnost to može da predstavlja tvoju idealizovanu verziju nekog prijatelja iz budnog života. Ili je to tvoja nada da je neki tvoj prijatelj može da stekne određene kvalitete te poznate ličnosti. E sada, voditi ljubav sa poznatom osobom, to bi mogao da bude znak da ti sama želiš da budeš uspešna u životu i da poseduješ kvalitete koje vidiš u toj osobi. Možda te ovo asocira na moguće tumačenje tvog sna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.481 seconds