Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: treba mi pomoc oko tumacenja

treba mi pomoc oko tumacenja pre 5 godina 2 meseci #167

  • otkachena
  • otkachena's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Nocas sam sanjala svoje bake i deke koji su dawno umrli ali medju njima je bio i deka koji je josh uwek ziw...sedeli su ispred stare kuce koja se nalazi na pocetku sume(ta kuca stvarno postoji samo je dugo nisam posetila).Ispred kuce je bila drvena klupica na kojoj su oni sedeli i zbunjeno me posmatrali...ja sam htela da im pridjem medjutim pretekli su me pitanjem sta radim tu kod njih zashto sam doshla,ko me je zwao i da se odmah vratim kuci...ja sam se zbunila i htela sam da im pridjem da ih swe izgrlim i izljubim medjutim pradeda mi je reko da ne prilazim josh uwek je rano i da idem do shume da im naberem kupine.ja odlazim i vracam se sva srecna shto zsam im nabrala medjutim njih nije bilo.tu sam se probudila!

molim vas da li neko moze da mi pomogne oko tumachenja sna?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: treba mi pomoc oko tumacenja pre 5 godina 2 meseci #168

  • strawberry
  • strawberry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 17
  • Karma: 0
to sto su ti rekli da se vratis i da ti nije vreme kaze ti da se nemas cega plasiti, bilo bi lose kad bi te primili kod sebe. malo me brine to sto ti je deda koji je jos uvek ziv bio sa njima. inace, koliko ja znam, pojava mrtvih koji su ti bili bliski je dobar znak, narocito ako si se dobro osecala u toku sna i nisi se uplasila njih. dobar je znak i to sto te nisu docekali da im doneses kupine. sve u svemu, s mog gledista, san je pozitivan.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: treba mi pomoc oko tumacenja pre 4 godina 11 meseci #287

  • otkachena
  • otkachena's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Imam jedan mali problemcic oko resavanja sna..
Moja jako dobra drugarica je sanjala sebe kako se udaje za muza moje rodjene sestre i kako je ja i sestra potvrdjujemo taj brak...Ona bira, kao mlada nevesta, od nekoliko roze vencanica dve bele i zuri se da ne bi zakasnila na sopstvenu svadbu.
Jel moze neka pomoc?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.502 seconds