Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: ponavljanje istog ili vrlo slicnog sna

ponavljanje istog ili vrlo slicnog sna pre 5 godina 3 meseci #160

  • strawberry
  • strawberry's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 17
  • Karma: 0
pre pola godine sam prekinula sa deckom u jako losim okolnostima i od tada skoro svake veceri sanjam da smo se nas dvoje pomirili i sve se to uvek odvija u staroj kuci mojih roditelja ili u mom rodnom gradu. u snu uvek imam grizu savesti zbog pomirenja i skoro uvek mnogo placem, tu se cesto pojavi i neka treca osoba, kao neka od njegovih devojaka sa dugom tamnom kosom, kojoj nikad ne mogu videti lice i on je dobar i pazljiv sve dok mu ja ne oprostim. mozda sam vec 20 puta sanjala ovakav san u proteklih 6 meseci. nadam se da mi neko moze protumaciti. hvala.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ponavljanje istog ili vrlo slicnog sna pre 5 godina 3 meseci #161

  • sanjalekic
  • sanjalekic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 22
  • Karma: 1
Mozda ti san nagovjestava da cete se pomiriti. Kad te stalmno sanjas isti san to znaci da te to sto sanjas mucis, ali san moze pretstavljati nesto sto ce ti se zaista dogoditi, mozda ti san prognozira buducnost, toliko od mene, ovo je moje misljenje, ne mora da znaci da sam u pravu, ali ja tako gledan na tvoj san
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ponavljanje istog ili vrlo slicnog sna pre 5 godina 2 meseci #187

  • Seven
  • Seven's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
San koji ste sanjali je samo preopterecenost da se nesto tako ne desi jer delom u sebi Vi to ne zelite i to Vas jako brine, dok drugi deo zeli ali je mnogo sumnjicav.
Previse misli o tome Vas dovode do sanjanja istog, najbolje bi bilo da poradite na sebi i vidite sta vi ustvari od svega toga zelite. Uostalom ovo je moj zakljucak iz Vaseg sna sto ne mora da znaci da je tako. Sve najbolje, pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.525 seconds