Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: smak svijeta

smak svijeta pre 5 godina 3 meseci #153

  • sanjačica
  • sanjačica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
često,jako često sanjam da prema meni ili gradu u kojem sam ili mjestu u kome sam ide veliki val vode ,i to baš veliki , kao predstavlja i smak svijeta..... velika poplava i veliki val koji nosi sve pred sobom, i uvijek sam ja na mjestu gdje treba kao navadno da se desi udar velikog vala ,.... nikad ne dosanjam san,uvijek se tu i negdje završi.....
U snu, nije me strah,.... kao kolektivno svi znamo da je to to i da je kraj svijeta...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: smak svijeta pre 5 godina 2 meseci #164

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Draga sanjačice,

Talasi u snovima predstavljaju emocionalne fluktuacije. Opasni talasa kao, na primer, cunami sugerišu period emocionalne uzburkanosti. Strah, stres i podsvesni sadrzaj izbijaju na površinu i utiču na vaše raspoloženje. Oni simbolizuju trenutno emocionalno nezadovoljstvo ili stres koji preti da vas poremeti. Preživeti plimski talas sugeriše da imate dovoljno snage da prevaziđete izazove u kojima se možete naći. Više o tome nađite u Sanovniku pod slovom T - talasi. Lepo sanjajte,

Pitija
Poslednja izmena: pre 5 godina 2 meseci od Pitija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: smak svijeta pre 2 godina 5 meseci #1097

  • maki00
  • maki00's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Upravo sam sanjala san o smaku sveta. Prvo sam sanjala da sam u vozu pa sam sanjala kao neki parking i neke osobe, al se ne secam tacno sta se desavalo , najvise me je potreslo ono na kraju kada mi je rodjaka govorila da svi znaju da ce biti smak sveta, a ja ne prihvatam to sto mi prica, uplasena sam, posle sam u sobi u stanu de sam pre zivela lezim na krevetu i decko je pored mene nesto smo pricali ja sam cudna u snu, al ne vidim da smo to bili mi nego me vodi neki osecaj , znam da su bili decko i devojka, al isto tako nisam videla ni da sasm bila ja kad mi je rodjaka pricala al znam da je meni pricala. Decko gleda kroz prozor i krece odjednom velika oluja, jak vetar menja se vreme napolju ja sam i dalje na krevetu i vidim odatle,bilo je neverovatno nkad nisam videla takav vetar, on opet legne pored mene i ne secam se sta smo pricali tu se probudim. Uzasno se osecam, tuzna sam, najezim se, zaplacem, lupalo mi je srce, tesko mi je. Sad sam se malo smirila al mi i dalje nije jasno
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.513 seconds