Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Klon

Klon pre 5 godina 3 meseci #147

  • Arwen
  • Arwen's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Drugarica je imala veoma cudan san. Sanjala je da je klonirana i da njen klon sam ja, i da sam ja bolje prihvacena od nje...Tj svi su bolje prihvatili njenu kopiju (mene) moze li mi neko reci sta to znaci?
Trenutno prolazimo kroz period gde ona ima dve najbolje drugarice mene i jos jednu. Ona se oseca u sredini i ne zeli da se klonira da bi udovoljila i meni i toj drugoj...A btw ta druga devojka i ja ne pricamo zbog dobrih razloga...samo se javimo...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Klon pre 5 godina 3 meseci #150

  • sanjalekic
  • sanjalekic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 22
  • Karma: 1
Vjerovatna da tvoja drugarica se ne osjeca bas najbolje zato sto ti nisi u dobrim odnosima sa njenom drugom drugaricom, a mozda to sto je ona klonirana ti u snu znaci da zeli da bude kao i ti ili jednostavno nedostak druzenje sa tobom, to sto si tvoj klon bolji u snu od nje moze da prestavlja to da si ti u necemu bolja od nje i da to njoj na neki nacin smeta. Ovo je moje vidjenje stvari ne morama da znaci da je tacno, u svakom slucaju bi mogla popricati o tome sa drugaricom, ili pogledaj u sanovnikuy na ovom web sajtu mozes li naci sto znaci klon
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Klon pre 5 godina 3 meseci #151

  • Arwen
  • Arwen's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Na netu ne mogu da nadjem nista vezano za to zato sam i postavila ovde da bih dobila neki odgovor...hvala...verujem u snove i mislim da oni govore ono najdublje u nama...moguce je da je tako...ali opet ne znam u cemu sam bolja...ona i bolje pise od mene, bolja je u skoli, veoma talentovan fotograf...jedino preostaje da je u pitanju porodica ima probleme sa tatom ali isti taj imam i ja...ali sad razmisljam uvek je govorila da zeli brata ili sestru...a ja imam oboje i brata i sestru mozda mi u tome jedino zavidi...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Klon pre 5 godina 3 meseci #152

  • sanjalekic
  • sanjalekic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 22
  • Karma: 1
mozda, ali moj ti je savjet da popricas o svemu sa drugaricom i rijesis nedoumice.I ja vjerujem u snove, dosta govore o nama samima.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.502 seconds