Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Vatromet

Vatromet pre 5 godina 3 meseci #144

  • balkan_girl
  • balkan_girl's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ovo je jadan od čudnijih snova,zbog same ne povezanosti njenih delova. Retko sanjam ljude iz najbližeg okruženja,pa svaki moj san izgleda kao neka video igrica.
Ovog puta sam potpuno sama na nekoj poljani,koju ne prepoznajem ali osećam se sigurno na njoj kao da sam već bila tu.Šetam se i odjednom čujem žamor ljudi,on biva sve glasniji i glasniji(ali ja ne vidim ljude),na nebu počinje vatromet i shvatam da su se ljudi okupili da ga gledaju. U jednom momentu se do mojih nogu dokotrljava deo vatrometa (koji izgleda kao topovsko đule) koji nije eksplodirao i otvara se - u njemu se nalazi gomila leda koji je zelene boje i malo morsko prase koje u tom momentu oslobođeno.
Tada shvatam da se taj vatromet pravi od leda i morskih prasića (koliko god to suludo zvučalo). To me jako potreslo i iznerviralo i krećem u potragu za ljudima koji to proizvode da ih odgovorim od te ideje. Dolazim do neke kuće,dosta oronule ali privlačne za življenje na njoj nema znaka agresije i ne osećam se uplašeno. Ulazim i penjem se na sprat gde primećujem sobu koja je prepuna kaveza sa morskim prasićima (sve je popunjeno njima,ima ih na hiljade)a na plafonu se nalaze orlovi koji ih čuvaju. Odlazim iza kuće i tu se nalazi ogromna parcela na kojoj se uzgaja led,ovde led raste iz zemlje i dobija se od raznih biljki,tako da postoji led od kivija- on je zelen,led od narandze - on je narandzast itd. To sve izgleda kao pod od onih velikih kvadratnih ploča,samo su ovde ploče ispod kojih raste taj led.
Tu se već loše osećam jer sam jako nervozna i uplašena,trebalo bi da oslobodim sve te životinje i da zaustavim takvu vrstu psoizvodnje. Neko vreme stojim,uplašena i u potpunom neznanju,zbunjena i dezorjentisana. Svi ti zvuci životinja počinju da me iritiraju i onda shvatam da treba prvo da pustim orlove da idu da jedu led a ja za to vreme da oslobodim morske prasiće.
Kad sam to shvatila...probudila sam se. Često se javljaju snovi u kojima ja samo treba da nađem ključ za rešenje problema koji je uglavnom uslovljen nekim drugim radnjama.
Malo debilno sve zvuči i ja ne znam kakve veze to ima sa mojim stvarnim zivotom. Niti radim u zoološkom vrtu niti se bavim piraterijim :laugh:
Da li je to samo plod neke izvrnute mašte ili tu ima nečega??
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.460 seconds