Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Cudan san

Cudan san pre 1 godinu 6 meseci #1271

  • Tamara7
  • Tamara7's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Postovana,
Zelela bih da mi protumacite san.

Sanjala sam u nedelju vece san.. Tj. sinoc.
Bila sam sa drugaricama na picu negde.. Tako predvece. Krenule smo iz kafica da se prosetamo negde po gradu. Tu sam naletela na jednog decka sa kojim se vidjma povremeno. Stajao je sa devojkom i pricali su. Ja sam ga blago pipnula po stomaku i on se okreuo i javio mi se. Onda je odmah krenuo za mnom rekavsi da moramo da pricamo i da ima nesto da mi pokloni. Rekla sam mu da se nadjemo na nekom mestu. Nasli smo se u necijem dvoristu i tada je izasao neki covek i krenuo da nas gadja malim kamencicima i rekao je da izadjemo iz njegovog dvorista.. Izvinili smo mu se i izasli. Tada smo setali kada mi je poklonio prsten koji sam stavila na levu ruku na 4 prst. Medjutim posle toga nekako smo se nasli na nekom krevetu gde smo lezali i pricali kad je usla neka nepoznata zena i nesto mu je pricala ali nas je oboje smorila i napisala sam mu poruku preko fona da ga cekam negde drugde i otisla iz te sobe. Za nekoliko minuta je dosao i on na dogovoreno mesto i rekao kako mu znacim i sve to.. Ja sam bila secna zbog toga sto mi je dao prsten. Pozdravili smo se i on je otisao.. Prsten se nazalost slomio kad sam ga pokazivala drugaricama. To je bio moj san.

Inace on je Jarac u horoskopu a ja Skorpija. I on se seli sa devojkom u drugu zemlju za koji dan.. Pa verujem da to ima neke povezanosti. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.466 seconds