Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: molim tumacenje ovog sna?

molim tumacenje ovog sna? pre 1 godinu 7 meseci #1262

  • micos
  • micos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
sanjao sam da radim u alboni kao radnik nesto sam slagao i posle togaj sam se poslije nekog vremena obreo na moj sadasnji posao cuvao sam garaze i magacine od restorana a sveje bilo mirno dok u jednom trenutku nije navalila hrpa cigana bilo ih je tridesetak aja sam cuvao magacine a drugi kolega je bijo na drugoj strani oni su me gurnuli i ustrasili i poceli da obijaju garaze onda su naravno obili garaze i restoran i pocelii da uzimaju staim se prohtje dok sam im ja prijetijo milicijom ako odma ne nestanu u tim momentima kolega je pobjegao kuci poslije nekog vremena dok su se napunili i otisli dolsi su i gazda i milicija gazda je bijo pa miran sobzirom na sitvaciju rekao je dje ti je kolega ja sam rekao da je pobjegao a on je rekao nije nego je morao da ode da spava kao nesto tako nakon togaj sam sanjao skolu i kako nista ucijo nijesam kao odjenom su bili ispiti i ispitivali su mene i ostale to je to molim vas da mi sve ovo protumacite znam da su svi snovi slicni nije moja greska tako sam sanjao molim tumacenje ovog sna
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.493 seconds