Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: sta znaci ovovo molim tumacanje

sta znaci ovovo molim tumacanje pre 1 godinu 7 meseci #1260

  • micos
  • micos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
sanjao sam da radim u alboni kao radnik nesto sam slagao i posle togaj sam se poslije nekog vremena obreo na moj sadasnji posao cuvao sam garaze i magacine od restorana a sveje bilo mirno dok u jednom trenutku nije navalila hrpa cigana bilo ih je tridesetak aja sam cuvao magacine a drugi kolega je bijo na drugoj strani oni su me gurnuli i ustrasili i poceli da obijaju garaze onda su naravno obili garaze i restoran i pocelii da uzimaju staim se prohtje dok sam im ja prijetijo milicijom ako odma ne nestanu u tim momentima kolega je pobjegao kuci poslije nekog vremena dok su se napunili i otisli dolsi su i gazda i milicija gazda je bijo pa miran sobzirom na sitvaciju rekao je dje ti je kolega ja sam rekao da je pobjegao a on je rekao nije nego je morao da ode da spava kao nesto tako nakon togaj sam sanjao skolu i kako nista ucijo nijesam kao odjenom su bili ispiti i ispitivali su mene i ostale to je to molim vas da mi sve ovo protumacite znam da su svi snovi slicni nije moja greska tako sam sanjao
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.442 seconds