Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Cesti snovi,sreca,pa bol

Cesti snovi,sreca,pa bol pre 1 godinu 7 meseci #1257

  • jovanahn
  • jovanahn's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Postovani moji,

molim da mi protumacite san.Naime vidjela sam na forumu slicne,ali nisam primjetila da je isti kao moj,sto je naravno nemoguce.Otac mi je umro prije dvije ipo godine,od raka pankreasa,s tim da nikada ni jednom svojom rijecju tokom 6 mjeseci bolovanja nije pomenuo svoju bolest,toliko je htio da nas sacuva od svega,mada smo mi od doktora saznali da boluje od ove bolesti tacno na moj 18i rodjendan(tata je umro na sestrin 21i) to su neke informacije koje sam htjela da znate,mozda pomognu u tumacenju.Sanjam ga da je ozivio,bio je zdrav,bilo nam je lijepo,uzivali smo kao prava porodica,ali onda pri kraju sna on uvjek umire,uvjek nas ostavlja,uvjek prozivljavam bol koju sam dozivila u stvarnom zivotu.San se cesto ponavlja,sta da radim?da se razumijemo taj prvi dio sna je savrsen jer mogu ponovo da budem sa ocem,ali bol pri kraju...hvala vam
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Cesti snovi,sreca,pa bol pre 1 godinu 7 meseci #1258

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
Razumem te jer sam nedavno izgubila majku...Naša podsvest deluje nama dosta nerazumljivo,ali u suštini kada malo zaronimo u ono kako ona funkcioniše onda počinjemo da shvatamo i šta zapravo ona u snovima radi i kakvo je njeno delovanje,i uopšte kako funckioniše čitava naša psiha.Teško je prihvatiti smrt roditelja.Mislim da tvoji snovi upravo pokušavaju da te nauče da na neki način to prihvatiš,odnosno da ne potiskuješ to već da zaista se suočiš sa tim što se desilo.Ti snovi se ponavljaju,jer žele da ti ukažu na to da se stvarno suočiš sa tim što se desilo,da je tvoj otac zaista umro,jednostavno možda ti na podsvesnom nivou ne možeš da se pomiriš sa tim,i maštaš da je on tu kao nekada i da nije umro,ali realnost je na žalost takva kakva je...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.475 seconds