Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: milim vas da mi protumacite san

milim vas da mi protumacite san pre 1 godinu 7 meseci #1247

  • micos
  • micos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 8
  • Karma: 0
sanjao sam da sam u jednom prostoru koji je zatvotren zicanom ogradom u tom prostoru je bijo moj brat i on je prao kola ljudi su dovozili kola neka kola su bila dobro oprana a neka i nijesu bas moj brat nije mogao da stize pa sam mu ja kao pomagao nakon togaj odjednom sam kao sjedijo sa dva covjeka a izmedju nas je bijo sto jedan od njih je bijo bivsi gazda mog brata a jedan vjerovatno u snu gazda bivsi gazda je pitao covjeka kako pere moj brat a on je rekao da stize nekeko onako a on je rekao e vala je vise naucijo a onda je pitao za mene a ovaj covjek mu je rekao neznam e onda sam ja nesto ruzno rekao bivsem gazdi te je on poceo da me juri jurijo me je do nekog sela dok mu nisam pobjegao i dosao na vrh nekog brda gdje je bila crkva tu sam se valda krijo i kruzijo oko crkve nakon togaj sam odjednom dospijo u skoli gje mi je moja tetka diktirala neka pitanja a ja nisam stizao da ih upisem te mi je ona pomagala nakon togaj sam se probudijo i bilo je 6h neki ljudi kazu da se san ne vazi ujutro i predjutro a u stvarnosti moj brat radi u perijoni a tetka mi je profesor ruskog jezika
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: milim vas da mi protumacite san pre 1 godinu 7 meseci #1250

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
Možda nisi zadovoljan sadašnjim poslom ili si se zamerio sa gazdom i nešto pogrešno uradio,a moguće da razmišljaš i da se doškoluješ za neko bolje radno mesto... :) ne znam zašto snovi ujutro ne bi važili,svaki se san važi :) hehe...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.472 seconds