Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Zubi

Zubi pre 1 godinu 7 meseci #1245

  • ticica
  • ticica's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Zdravo

Sanjala sam nesto sto me je mnogo uplasilo. Sanjala sam kako imam pokvarene zube, prednje polomljene i pokvarene a ostali zubi su bili crni kao pred ispadanje. Naravno uhvatio me je panicni strah u snu, plakanje, stipanje da se probudim ali nista, i odjednom se desava nesto sasvim cudno shvatam da sam se u snu uspavala i da je mozda sve to samo laz, stajem pred ogledalo i pocinjem da skidam te crne proteze a ispod se pojavljuju moji normalni beli zubi celi i lepi. Nikako ne mogu da protumacim zasto sam to sanjala da li je to zato sto imam na javi problema sa zubima pa sam time opterecena ili mi moja podsvest salje neku poruku.

Molim vas pomagajte kako da protumacim san.

Pozdrav
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Zubi pre 1 godinu 7 meseci #1249

  • Majce
  • Majce's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
sanjati kako ti ispadaju zubi ili kako pucaju,krvare,kvarni su oznacava bolest ili smrt medju bliznjima a videti lose zube a da nisu tvoji predskazuje neku katastrofu u zemlji, ubistvo negde a da nije vezano za tebe ili nekog koga poznajes... medjutim ti si sklonila te kvarne zube i ispod su bili beli, ja bih rekla da je mozda u pitanju neka bolest u porodici ili tvoja bolest ali da ipak stoji ozdravljenje i poboljsanje zdravlja i da je na kraju sve okej.. mozda je i neki nesvesni strah od bolesti ili smrti.. a mozda se u snu i odrazila ta opterecenost zubima.. eto, toliko od mene :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Zubi pre 1 godinu 7 meseci #1251

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
Ti si iznervirana što su ti zubi crni,bukvalno to te je jako istraumiralo,ali ti nakon izvesnog vremena shvataš da to nije realno i tvoji zubi postaju onakvi kakvi su u realnosti...mislim da je to nešto nerealno,neki tvoj nerealni strah,podsvest ti poručuje da ne paničiš toliko,da nije tako strašno kao što izgleda...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.512 seconds