Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Skroz cudan san!

Skroz cudan san! pre 1 godinu 7 meseci #1241

  • Leptirica27
  • Leptirica27's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Dragi, prikljucila sam se ovom sajtu, jer sam ceo dan pod utiskom sna, verovatno taj san ima neku po(r)uku za mene, ali ja nazalost, ne mogu da ga protumacim. Inace, san je za mene bio jako strasan i vrlo realan Da pocnem...

Sanjam kako mi javljaju da je doticni momak umro (poginuo). Ja se tu jako istraumiram, krenem da vristim, placem, da bi sledeca scena bila kod mog brata u sobi, gde ta "umrla" osoba lezi na krevetu, a oko njega sve prijatelji. zasto sam stavila pod navodnike umrla? Gledam u njega, izgleda kao mrtav, a u stvari je ziv. Posto je u stvarnom zivotu pre par godina imao saobracajnu nesrecu iz koje je jedva izvukao zivu glavu, sanjam kako je sav izlomljen (bilo je uzasno). prilazim da ga poljubim u celo, ljubim ga, on hladan i ponovo je mrtav. Da bi zadnja scena koje se secam bila ta da ja pricam sa njegovim bratom i tesimo se kako ce sve biti uredu i kako ce ostati ziv, sto me navodi na to da je verovatno u snu ponovo bio ziv. Nadam se da ste me pohvatali, san je mnogo konfuzan. Kroz ceo san me prati osecaj bola, placem kao luda srce mi se cepa. E sada, malo pojasnjenje. Taj "umrli" u snu je momak u kojeg sam takoreci zaljubljena ali ne mozemo da budemo zajedno, jer ja imam momka, sada on vec ima devojku, pravi se hladan, ali znam da i on oseca nesto prema meni... sinoc sam ga videla, pricali smo, pa sam ga zato verovatno sanjala...ali zasto bas da je umro i zasto sam ga videla mrtvog? :'((( Molim vas pomozite mi!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Skroz cudan san! pre 1 godinu 7 meseci #1242

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
San je konfuzan zato što su verovatno konfuzna i osećanja koja imaš prema tom momku.Ne verujem da je to bilo kakvo predskazanje,ne daj Bože.Jednostavno on je na neki način za tebe "mrtav"jer ne možete da budete zajedno pošto on ima devojku,ali ipak gajiš nekakve nade da bi tu ipak moglo nešto da bude...tvoja prevelika osećanja bliskosti sa tom osobom pokazuje da verovatno mnogo maštaš o vama dvoma...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Skroz cudan san! pre 1 godinu 7 meseci #1244

  • Leptirica27
  • Leptirica27's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Alkiona: Tako sam i ja na neki nacin shvatila san, kada su me popustili utisci sna. Da, istina je da mi ne izlazi iz glave, pa onda tako preopterecena sa njim, sanjam ovakve gluposti. Hvala puno
Poslednja izmena: pre 1 godinu 7 meseci od Leptirica27. Razlog: Greska
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.483 seconds