Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Bube u kosi

Bube u kosi pre 1 godinu 7 meseci #1240

Inače mirno spavam i retko pamtim snove, ali kada ih zapamtim obično su jako živopisni.

Sanjala sam da sam srela bivšeg na nekoj žurci i da je on počeo svašta da mi priča i pošto mi to nije prijalo rešila sam da krenem na autobus. On me je pratio i ušao u autobus i dalje pričao a ja sam počela da plačem. Na nekoj stanici sam sišla da presednem na drugi autobus a on je nastavio dalje. Plakala sam i mora da sam izgledala očajno jer su mi neke devojke koje ne poznajem prišle i pitale me da li sam dobro i povele me kod njih kući. Ja sam svo vreme plakala a onda sam primetila da imam neke bube kao parazite u kosi. Kad bih ih bacila iz kose na pod uginule bi ali ih je bilo mnogo i u ogledalu sam videla da mi izrastaju iz kože glave! Vrištala sam i čupala kosu a buba je bilo sve više i više i jedna od devojaka mi je mirno rekla da to nije način da se otarasim buba.

Sada me sve svrbi iako sam oprala kosu odmah ujutro.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Bube u kosi pre 1 godinu 7 meseci #1243

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
San je zaista komplikovan,mozda bi najbolje pomogle neke tvoje asocijacije na te bube,ali mislim da su bube koje izlaze iz glave verovatno neke misli ili problemi kojih treba da se rešiš,što iz prošlosti što iz sadašnjosti...tako mi deluje...:unsure:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.476 seconds