Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Kosmar.

Kosmar. pre 1 godinu 7 meseci #1239

  • cudakinja
  • cudakinja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Cesto imam kosmare ali ovaj nocas je bas ostavio utisak na mene, osecala sam se kao da imam 15 godina, jer nisam smela da se pomerim iz kreveta.. Elem sanjala sam toliko stvari , prvo cega se secam jeste da hodam sa nekim debelim tipom koji je shvatio, pomislio da smo mi zajedno, jedva ga ubedim da nismo i odlazim na splav..gde me muva ni manje ni vise nego MiRJANA Karanovic(neposredno pre spavanja sam gledala jedan film sa njom), i poklanja mi jedan ogromni, dugacak cvet. I tu nju nekako ubedim da ne zelim sve to i ona otrcava uplakana.. Sledece jeste do da sedim sa drugaricom i jos nekom trecom osobom, i nailazi covek koji jase konja, u jednom trenutku konj se okrene i pogleda ka nama i pocne da prica.. Ja zelim nesto da kazem ali ne mogu od soka , u sl trenutku konj se pretvara u coveka koji zeli da me ubije.. Jedva se spasem i nadjem se na nekoj svadbi..A tek svadba! Mlada koja je pokusala da se sredi ali se vidi da sa njom nesto ne stima..deveruse kao vampirke..gomila patuljastih ljudi sa bradama koji su kao neki duhovi, i male bebe koje su cudovista sa noktima,, zaboravim i uzimam jednu od njih a ona pocinje da me grebe..Uspevam nekako da stignem do svoje sobe..Tu me ceka drug koji me pita da li cu mu skuvati kafu.. ja pristajem i pritom sam presrecna sto ga vidim ali kako se situacija razvija cini se da cemo mi spavati zajedno i ja se pogledam u ogledalo da vidim kako izgledam ali jedinice su mi mnogo tamne boje.. U sl trenutku gomila muskaraca je u mojoj sobi.. i svi su cudni..niski..neki sa bradama, i urlaju..uspevam da pobegnem i sl naletim na zenu za koju se ispostavi da je doktorka i pricam joj sta mi se desava..ti ljudi i dalje prolaze i ja zelim da saznam da li ih i ostali primecuju i dolazim do zakljucka je da moguce mi neko dao neku halucinogenu drogu..doktorka je spremna da mi pomogne ali je jedan covek pokusava spreciti u tome, dok vitla papirom na kome pise da ako vas cesto boli glava vrlo je moguce da poludite... Strasno. Iskreno, ne znam kako ponovo da zaspim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.479 seconds