Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: smrt

smrt pre 1 godinu 9 meseci #1228

  • palic
  • palic's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
sanjao sam kao da sam na ovome svijetu osuden na vatru i da sam postavljen u vatri i sam sam sebi rekao tad ne boj se nista jer ova vatra na odnosu one na drugom svijetu je nista.i nisam osjetio da me pece vatra.i govorio sam u sebi eshedu en lailahe ilalah ve eshedu ene muhamedu resululah i osjecao sam da se kocim dalje noge mi se oduzimaju nmgu i pomjeriti dah mi kao nestaje na putu sam ka odlasku na drugi svijet.al stalno ponavljam rijeci eshedu en lailahe ilalah i dah mi nestane da nmgu vise govoriti to znaci gotov sam i tad se probudim govoreci te rijeci sta znaci taj san stvaran je izgledao prepao sam se.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: smrt pre 1 godinu 8 meseci #1229

Bili ste u sredistu problema ili u jako losem zivotnom periodu(vatra u snu i vi u njenom sredistu),ali s obzirom da niste bili opeceni,uspjesno ste rijesili problem ili prebrodili los period.Velicina vatre simbolizuje vasu unutrasnju snagu.strah u snu koji ste osjetili mogao bi biti strah od novog pocetka ili odluke koju trebate donijeti.Smrt bi bila simbol novog pocetka,to sto ste bili kao ukopani u mjestu bi moglo lako znaciti da se bojite naciniti taj korak u svom zivotu ili da se bojite promjene koju vam naredni period namece.Vatra je simbol snage,strasti,zelje,koju vi posjedujete,ali toj snazi parira jak strah.Uz pomoc vjere koja se u strahu razvila i iz vas progovorila fokusirajte se na zelju i snagu koju posjedujete,a ne na strah.Svakog cetvrtka prije aksamskog doba ucite ashurrahman dovu pod abdestom.Trebalo bi da taj korak "prevalite" uspjesno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: smrt pre 1 godinu 7 meseci #1237

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
palic napisao/la:
sanjao sam kao da sam na ovome svijetu osuden na vatru i da sam postavljen u vatri i sam sam sebi rekao tad ne boj se nista jer ova vatra na odnosu one na drugom svijetu je nista.i nisam osjetio da me pece vatra.i govorio sam u sebi eshedu en lailahe ilalah ve eshedu ene muhamedu resululah i osjecao sam da se kocim dalje noge mi se oduzimaju nmgu i pomjeriti dah mi kao nestaje na putu sam ka odlasku na drugi svijet.al stalno ponavljam rijeci eshedu en lailahe ilalah i dah mi nestane da nmgu vise govoriti to znaci gotov sam i tad se probudim govoreci te rijeci sta znaci taj san stvaran je izgledao prepao sam se.
Možda je san izraz nekog razmišljanja o paklu i o onom svetu,jer vatra i to može da simbolizuje,ali naravno ne i uvek,ovde mi tako deluje...pretpostavljam da si veoma religiozan,plašiš se da ne počiniš neki greh ili si ga možda počinio,pa te je strah da ne odeš u pakao kada umreš...zastrašujuće deluje,ali nije tako strašno...meni san deluje kao da predstavlja trenutak tvoje smrti...sve je to rezultat prevelikog razmišljanja o tome...isto vid kompenzacije...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.524 seconds