Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: vencanje s

vencanje s pre 1 godinu 9 meseci #1220

  • Felanopsis
  • Felanopsis's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Postovana,
sanjala sam svoju pokojnu babu, naime oblacila sam haljinu za crkveno vencanje, u velikoj zurbi, odjednom pojavljuje se moja pokojna baka, sa predivnom sedom kosu, bila je prelepa, ne bolesna kakvu je pamtim, pitala sam je da li se spremila da krene sa nama u crkvu, odgovorila mi je da nije jos vreme da krenemo zajedno..i da je ona tu uvek..
Znacilo bi mi da protumacite moj sad.
Hvala
Anita
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: vencanje s pre 1 godinu 9 meseci #1221

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Ne znam da li se u stvarnom životu pripremaš za neko venčanje, da li si u nekoj jačoj ljubavnoj vezi? Sve bi to trebala da znam da bi mogla da razumem o čemu se ovde radi. Verujem da se ovaj san odnosi direktno na tvoju ličnost i uspostavljanje ravnoteže u tebi. Verovatno te san priprema za ujedinjavanje nekih tvojih osobina koje se u stvarnom životu ne slažubaš najbolje...suprotnosti koje te sputavaju u svakodnevnom životu. Ti si toga svesna ali postoji nedostak vere u tvoj preobražaj - želiš crkveno venčanje. Medjutim taj preobražaj bi trebao da se desi kroz veliku promenu - sanjaš preminulu baku koja ti govori da još nije vreme. Predstava umiranja ili susret sa preminulima veoma često prikazuje preobražaj snevača - razrešenje nekog konflikta, oslobađanje kompleksa i.td. Iščekivanje neke promene u životu. Pozitivni simboli su srebrna kosa, bakina lepota! Znak da ne treba da te plaši promena nečega što te sprečava da napreduješ u životu.Poneki put to može biti veoma bolno ali zaraćene suprotnosti se moraju ujediniti (venčanje) kako bi sprečila konflikte i napeto stanje u tebi. Na žalost ništa ne znam o tebi da bih mogla da kažam o čemu se tu radi. Ali na dobrom si putu da rešiš sukobe sa sobom:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: vencanje s pre 1 godinu 9 meseci #1222

  • Felanopsis
  • Felanopsis's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Hvala na odgovoru...naime ja sam se udala pre dve nedelje, a spremam se za crkveno vencanje koje je zakazano za 2 jun..moje vencanje u mom srcu bilo u senci zbog smrti moje bake koja je bila moja druga majka. Iako je proslo malo vise od godinu dana od njene smrti ja i dalje jako tugujem za njom. Pritom sam san usnila u kuci u kojoj sam zivela sa njom kao dete.
Mozda ce vam to pomoci. Ja sam bila jako srecna sto sam je sanjala ali i jako tuzna sto ona nije tu.

Hvala jos jednom :)
veliki pozz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: vencanje s pre 1 godinu 9 meseci #1226

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
U svakom slučaju je san dobar, koristi stvarni dogadjaj da ti predoči ujedinjavanje suprotnih strana ličnosti. Osim toga, venčanje, stvarno, će ti pomoći da prevazidješ tugu za voljenom osobom koja ti upućuje poruku da je uvek sa tobom. zdrava je i vitalna. Možda je to ipak poruka iz astralnog sveta!:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.489 seconds