Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Molim vas da mi protumacite ovaj san

Molim vas da mi protumacite ovaj san pre 1 godinu 9 meseci #1217

  • Znatizeljna
  • Znatizeljna's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Naime, ja i moj 'bivsi' decko nismo raskinuli, vec smo napravili pauzu na kojoj smo vec nekih mesec dana, i planiramo da tako ostane do juna-jula.
E sad... Vec protekle 2 noci sanjam njega kako me spasava iz raznih situacija.
Prvi san sam sanjala kako sam bila na nekom brodu gde je neki covek pokusao da me siluje, ja sam tu nekako pobegla i uzela telefon da pozovem nekoga da dodje da mi pomogne, medjutim telefon mi nije radio. u tom trenutku me taj isti covek pronalazi i pokusava isto sto je hteo ranije. U tom trenutku se pojavljuje moj decko i spasava me.
U sledecem snu sam bila na ulici i neki prolaznici su me napali i pretili nozevima. tada se opet pojavio on i spasio me. Jako me interesuje sta to moze da znaci, tako da bi mi bilo drago da vi ostavite neko vase misljenje. Hvala!
Poslednja izmena: pre 1 godinu 9 meseci od Znatizeljna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Molim vas da mi protumacite ovaj san pre 1 godinu 9 meseci #1218

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Mislim da je san veoma jasan, strah od samoće, nesnalaženje ukoliko ostanete sami, momak je uvek tu da vas zaštiti... Čija je uopšte bila ideja da se raziđete sa momkom, očigledno vas je ta situacija dovela do nesigurnosti i zebnje, pogotovo ako ste vi došli na tu ideju da se privremeno ne viđate sa njim. Preispitajte ovu odluku!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.475 seconds