Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Majcina kletva

Majcina kletva pre 1 godinu 9 meseci #1216

  • lilly21
  • lilly21's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
San koji sam sanjala sam dozivjela kao kosmar a evo i zasto. Na kozi su mi se pojavile izrasline i to u oblicima pupoljka ali to je sve koza i dio mene. Drugarica koja je bila samnom je navodno prorocica i rekla mi je da je to kletva moje majke. Ne znam kako to da shvatim, molim sve koji mogu da protumace ovo. Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Majcina kletva pre 1 godinu 9 meseci #1223

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Verovatno prolaziš kroz neki težak period u tvom životu. Moguće je da si i veoma depresivna.Da li je tu depresiju izazvala bolest (moguće da ti se zato pojavljuje kletva majke...) Pupoljak je znak da pokušavaš da se izvučeš iz te depresije ali te prijateljica ponovo podseća da prolaziš kroz težak periodi kao da te gura ponovo u tu depresiju. U kakvom si odnosu sa majkom, da li je ona živa? Nisi navele sve ove pojedinosti koje su bitne u tvojim snovima. Malo je podataka za neko dublje tumačenje. Pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Majcina kletva pre 1 godinu 7 meseci #1236

  • Alkiona
  • Alkiona's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 0
lilly21 napisao/la:
San koji sam sanjala sam dozivjela kao kosmar a evo i zasto. Na kozi su mi se pojavile izrasline i to u oblicima pupoljka ali to je sve koza i dio mene. Drugarica koja je bila samnom je navodno prorocica i rekla mi je da je to kletva moje majke. Ne znam kako to da shvatim, molim sve koji mogu da protumace ovo. Pozdrav!

Možda te mama osuđuje zbog nečega što si uradila,ili se plašiš njene osude...možda nešto kriješ od nje,a drugarica je ta koja zna tvoju tajnu...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.522 seconds