Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Sanjati udaju

Sanjati udaju pre 1 godinu 11 meseci #1196

  • Guarana24
  • Guarana24's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 7
  • Karma: 0
Sanjala sam da se moja sestra bliznakinja i ja trebamo udati.Dva momka,mladozenje,su moj sadasnji decko sa kojim sam 3god.u vezi i jedan nepoznat muskarac.U snu se ja udajem za tog nepoznatog,a moja sestra za mog sadasnjeg decka.U zadnjem trenu se ja rastuzim i kazem sestri da ja ne mogu zamisliti brak sa drugim covekom osim sa svojim deckom,sestra se slozi sa mnom i resi da se uda za tog nepoznatog muskarca.Meni u snu kao padne kamen sa srca,a njoj dolazi taj nepoznat muskarac da je prosi.Dolazi sa svojim ocem,ona rascupana,nezainteresovana,u pizami sedi na krevetu.Upoznajemo se sa njima,on me izdvaja na stranu i kaze da zeli mene a ne nju,pokusava da me poljubi,priblizava mi se i ja se sklanjam od njega.Ceo me je san jako zbunio...ne znam sta da mislim i u kom pravcu uopste da razmisljam.Molim vas,ako mozete,pomozite mi da protumacim svoj san.Hvala vam unapred:dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Sanjati udaju pre 1 godinu 10 meseci #1207

Vidi, ovo je tipicna vrsta snova koja se svima stalno ponavlja na isti nacin. Kada budes bila spremna za udaju, sanjaces san u kome nece biti ovoliko frke ni nelogicnih dogadjaja, san ce ti biti ,,cist,,. Sad imas samo mali strah od nepoznatog dela tvog decka-nepoznati covek koga ti radije dajes nekom drugom-svojoj sestri. Upoznaj taj deo pa se vise neces plasiti i odbacivati ga.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.477 seconds