Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: molim tumačenje sna moje čudne svadbe :)

molim tumačenje sna moje čudne svadbe :) pre 2 godina 4 nedelja #1176

  • megi7
  • megi7's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Noćas sam sanjala svoju svadbu, s čovjekom kojeg sam nekako izbrisala iz života, a bili smo davnije u kratkoj vezi. Nikada se poslije nismo čuli. Svadba je bila velika, raskošna, svi ljudi u akciji , pokretu. Trebam da obučem vjenčanicu, ali nešto odugovlačim i nikako ne želim ići u tu sobu gdje je vjenčanica. Niko od mojih najbližih ne zna da se ja udajem (sem jako bliske prijateljice koja je u bunilu i prati me u korak). A ja to radim (udajem se) iz nekog obećanja od ranije (obećala sam ali ne znam tačno što, i to ispunjavam). Odjednom je tu bliski čovjek moje porodice iz daleke Australije, tačnije kum moje majke. U glavi mi da je majka na poslu i da ne zna da se udajem. I onda odlučujem pobjeći sa svoje svadbe, ali prvo izdvajam kuma u neku prostoriju i povjeravam mu, da ja ne mogu da se udam, to radim zbog obećanja, i moram pobjeći. On i njegov prijatelj mi pomognu da pobjegnem sa svoje svadbe, ostavila sam sve stvari (čak neke vrijedne u svojoj torbi) i poslije bijega razmišljam 'ma ako je to cijena, nema veze, kupiću sve opet'. Još jedan detalj, ta svadba je 22.02. koji dolazi ..hm..
unaprijed zahvalna Megi
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: molim tumačenje sna moje čudne svadbe :) pre 2 godina 4 nedelja #1177

  • megi7
  • megi7's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
I moj otac je negdje u masi, ali ne zna da sam ja mlada...san ..čudan skroz.. kada sam se probudila..bilo je..uuuh pa to je samo san!!! :))
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.450 seconds