Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Cudan san. Pomoc.

Cudan san. Pomoc. pre 2 godina 2 meseci #1165

  • ser
  • ser's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Sanjam da je sve oko mone donekle opustoseno. Odjednom vidim kako se blizu mene spusta svemirski brod. Iz njega izlazi neko a ja u panici bezim ispod jednog dela obrusene zgrade. Iako sam uspeo da se zavucem duboko oni su me nasli I kao da su videli tacnije nasli osobu koju su trazili. Ja se nisam opirao. Odvoli su me u brod loji je bio pun vanzemaljaca sa razlicitih planeta. Svi su izgledali slicno. Jedina razlika je bila u boji koze I odeci koju su nosili. Samo odjednom pocinju svi uzurbano da se krecu a vrata zatvaraju. Nekako uspen da pitam sta se dogadja I glavna vanzemaljka mi kaze da se spremamo za lansiranje I da treba da nadjem kapsulu u koju cu se sakriti. Nekako u zadnjoj sekundi madjem kapsulu a I vidim da moje planete vise nema. Nestala je u eksploziji. Ye noci ja nisam mogao da spavam pa sam izasao da prosetam. U tom trenutku vidim jednu vanzemaljku koja mi se jako dopala. Ali kao za baksuz prolecemo pored jedne zvezde koja obrce gravitaciju svega sto je u blizini. Odjednom krenusmo da letimo ka gornjoj strani broda. Ja sam se nekako uhvatio za neki gelender dok je ona letela sve dok nije udarila u veliki prozor na gornjem delu broda. Molio sam boga da prozor ne pue. Neko se tu pojavi I ta glavna vanzemaljka I zajedno uspemo da spustimo ovu sto mi se svidela. Ali stvari postaju gore. Kada smo je spustili I kada se gravitacija vratila u normalu pored broda je prosla velika (valjda) lignja koja je stanovnik dubokog svemira. Ta glavna je samo rekla 'pusti je'. Prvo nisam razumeo a onda sam video da se dusa ove vii u ocima lignje. Pokusao sam da joj kazem da ne gleda ali bilo je kasno. U tuzi sam gledao. Samo sto nisam zaplakao. Izgleda da je doslo njeno vreme. :( Tada sam se trgao iz sna. Kada sam ponovo nastavio da spavam san se nastavio ali mirno I fosta je podsecao na sadasnjost. Molim vas pomozite. P.S. Ako negde fali ili sam pogresio slovo to je zato sto pisem preko telefona.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.450 seconds