Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: može pomoć?

može pomoć? pre 5 godina 4 meseci #116

  • arre
  • arre's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Jutros sanjam da se nalazim u sobi jedne osobe koja više nije u mom životu. Prostorija je prazna, zidovi su zuti i poluodpali, na plafonu se nalazi samo jedna sijalica a pod je drven.
Ja se nalazim u krevetu na sred te prostorije. Prvo sto vidim su stepenice sa drvenom ogradom. Ustajem iz kreveta i vidim figuru mačke koja je pripadala istoj osobi koja nije vise u mom životu.
Na figuri je stojala mala crna kutijica. Otvaram kutiju i vadim tri "poklona" (3 manje kutijice, ručno ukrašene) i u tom trenutku dolazi neko dete i pita me da jedem sa babom (sa mamine strane), dedom (sa mamine strane)i njom. kroz smeh joj odgovaram da hoću i budim se.

da li neko moze da mi protumači taj san...?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: može pomoć? pre 5 godina 4 meseci #125

  • Mela
  • Mela's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
mislim da si dozvolila suviše osoba da uđu u tvoj privatni život. Očito te boli što ta osoba nije više u tvom životu, ali isto tako moraš dati ostalim do znanja da možeš i sama, bez njih i njihove pomoći koja može biti da ti i odmaže. Moj ti je savjet otkrij suštinsku istinu o tome što ti zaista osjećaš i želiš i tako se i ponašaj. (možda želiš vratiti tu osobu ili take osjećaje u svoj život) razmisli.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: može pomoć? pre 5 godina 4 meseci #128

  • arre
  • arre's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
hvala puno na odgovoru
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.498 seconds