Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Oruzje,uniforme...

Oruzje,uniforme... pre 2 godina 2 meseci #1158

  • Rorschach
  • Rorschach's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav svima na forumu...nov sam ovde pa da pocnem sa najskorijim snovima...Generalno slabo sanjam poslednjih godinu dana(mozda je i zbog lekova - antidepresiva),ali vecina snova koje sanjam su dosta povezani (skoro celo leto sam sanjao moju bivsu...ali za to cu vas pitati uposebnoj temi)...Naime stvar je da sam vec neko vreme povucen u sebe i poslednjih mesec,mesec i po sanjam slicne snove sa zajednickim pojmovima...Prvi u nizu snova je bio kako ja,u vojnoj uniformi,sakupljam razno oruzje sa stola i spremam ga u uniformi...I onda me pozove neki,isto uniformisani,covek i krecemo.Pridruzujemo se grupi vojnika i pocinjemo da pretrazujemo napustenu fabriku...Drugi san u nizu je u nekoj staroj jezivoj kuci,kao iz horor filmova.Ja se nalazim na nekom mracnom tavanu,potkrovlju i kao uplasen se krijem u mraku i slusam buku koja dolazi iz ostatka kuce...nisam siguran dal se radi o nekoj zurki ili nekom zlocinu?Na kraju resim da izadjem iz te sobe i nekako se nadjem u nekoj kuhinji gde je na stolu poredjano par nozeva i pistolja,koje ja naravno uzimam...Treci san u nizu sam sanjao sinoc...Ja ponovo u vojsci,u mojoj kasarni gde sam i sluzio vojni rok.Tu su i moji stari drugovi ,klasici...Svi me pozdravljaju i secaju me se...I nailazi i jedan vodnik (koji me je u stvarnosti ,nekada stvarno ugnjetavao) ali me on ne prepoznaje...i ja se nekako naladjem u nekoj tamnici sa zidovima od cigle,kako u starim tvrdjavama, i naravno sa puskom preko ramena...ali u toj tamnici se nalaze i orgulje,koje ja pocinjem da sviram...I eto,to je to...zanima me sta vi mislite o tome? Imam i ja neke svoje teorije.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.442 seconds