Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Nova spavalica :)

Nova spavalica :) pre 2 godina 2 meseci #1157

  • vedrina
  • vedrina's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Nova sam na ovom sajtu i stvarno mi se svidja ono sto pisete ovde... Meni treba pomoc oko tumacenja dva sna. U prvom snu ja sam trudna(stomak jedva da se primeti)i radjam sina. Smestena sam u bolnici na poslednjem spratu i dobijam da vidim dete, koje je zdravo i lepo- izgled bebe od par meseci. Odmah zatim sam ja kuci i dojim bebu koja je nemirna, i koja puno vuce. Ja se zabrinula posto mislim da je dosta popio, ali kad ga odvojim od grudi sin mi place. Napokon ga nahranim i dam mom dedi da ga pricuva dok ja ne ispraznim grudi. Kad sam to zavrsila i napunila punu flasicu ostavljam mleko na stolu i primecujem da je mutno-kvarno. Drugi san je jeziv i morbidan u najmanju ruku. Prvog dela sna se ne secam, ali u onom nezgodnom delu ja stojim na jednoj krivini u mom mestu i posmatram kola koja prolaze, jedna od njih u kojem je bilo vise ljudi zabijaju se u prolaz koji vodi premam mojoj ulici- tako je i u stvarnosti. Ljudi su nepovredjeni, ja im prilazim i vidim da su kolama zakacili grob moje pokojne babe. To i nije grob koliko je kao neka basta, beli sanduk na kome kao lezi baba(prestavljena kao neki stap okomotan nekim tkaninama). Ja se tu nesto sa tim ljudima pokacim, zato sto nisi pazili i pocinjem da okopavam okolo "groba" kako neka voda ne bi nadigla zemlju. Najedared sam u stanu mog pradede(koji je inace ziv, i zivi sa babinom sestrom) i taj grob je na samom ulazu u stan. Ja pomeram taj stap(babu), pazim da sve dobro sredim kako se nista ne bi ostetilo. o.O i kad napokon sve sredim i vratim babu na taj sanduk, izlazi babina sestra iz sobe i gundja kako sam ispod babine glave stavile pogresne jastuke, ona sklanja jedan jastuk i pritom slomi babu-stap, i dok izlaci drugi jastuk dok pada stap na sanduk ja vidim telo svog pradede koji se kao budi iz sna uplasen. Ako iko moze da protumaci bice mi od pomoci, jer tesko da cu moci posle ovog mirno da zaspim unapred hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.466 seconds