Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: cudan san

cudan san pre 2 godina 3 meseci #1156

  • zmajce99
  • zmajce99's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
vec dva dana imam čudne snove i nadam se da ćete mi pomoći..:dry:
prvu noć sam sanjala da me je neki čovek kidnapovao, neki silovatelj..na 10 dana, ali da sam uspela da pobegnem..sledeća scena je bila da idem negde, sa nekom grupom poznanika (niko bitan, poznanici sa fakulteta i prijatelji mojih prijatelja koje zynam iz vidjena), idemo na neko mesto kao u neku sigurnu kuću da bi se sakrila od tog čoveka koji me je oteo..i tu se pojavljuju moje dve najbolje drugarice, kada smo stigli u kuću.. ali u snu sam stalno osećala neku uznemirenost i strah, da mi se plače. Kako je padala noć ja sam sve više bila uznemirena jer sam osećala da me je taj isti čovek pronašao. Odjednom je pala noć svugde je tama i ja se samo prebacujem iz sobe u sobu kao da bežim od njega ali mi se njegov lik stalno pojavljuje pred očima, ali ne lik nekog čoveka nego kao babaroge, izdeformisan lik ...i tu sam se i probudila, kad mi se pojavio taj lik pred očima.
A sinoć sam sanjala da želim zmije za ljubimce, i nabavila sam ih.. 10 njih..i sve su bile tamne sarene neprimetne, samo je jedna bila žuta, zlatno žuta i jako dugačka. Stavila sam ih u dvorište i kao ogradila ih i tada sam želela da ih se otarasim, ne da ih ubijem nego da zovem nekog da ih odnese jer sam već i u snu osetila strah od njih. Jedna mi je pobegla u neku rupu u zemlji ali ja sam se non stop vraćala toj žutoj zmiji i posmatrala je..
sve mi je to čudno i ceo dan danas sam pod utiskom i stalno mislim na te zmije i zašto bas njih 10 kao i u vezi prethodnog sna, kad sam bila kidnapovana 10 dana..
Nadam se da će mi neko malo protumačiti ove snove
Hvala puno :kiss:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.442 seconds