Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: moji sni

moji sni pre 2 godina 3 meseci #1148

  • semiy
  • semiy's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
cesto snjam sne,vecinom ne povezane...nocas sam sanjala kak sam cijelo vreme nesto radila peglala cistila nakraju sam dobila nesto sitno novca pa sam se zalila kako radim cijelu noc za par maraka i onda su mi dali sjecam se 50km..druci san je bio da gledam more s nekog balkona velike kuce odjednom je zapuhao strasan vjetar...treci san kao rodica mi stoji na balkonu 10_og kata ja je gldam odozdo zove me ne sjecam se sta smo razgovarale odjednom ugledam zenu od brata kako lezi krvari ima bebou vjerovatno se porodila...ali njen stariji sin je bu bolnici i ja govorim,kako moze da lezi a dijete lezi u bolnici..kasnije sjecam se bilo mi je krivo sto sam to reklajeli i ona je sama bolesnoa.....[img] cesto snjam sne,vecinom ne povezane...nocas sam sanjala kak sam cijelo vreme nesto radila peglala cistila nakraju sam dobila nesto sitno novca pa sam se zalila kako radim cijelu noc za par maraka i onda su mi dali sjecam se 50km..druci san je bio da gledam more s nekog balkona velike kuce odjednom je zapuhao strasan vjetar...treci san kao rodica mi stoji na balkonu 10_og kata ja je gldam odozdo zove me ne sjecam se sta smo razgovarale odjednom ugledam zenu od brata kako lezi krvari ima bebou vjerovatno se porodila...ali njen stariji sin je bu bolnici i ja govorim,kako moze da lezi a dijete lezi u bolnici..kasnije sjecam se bilo mi je krivo sto sam to reklajeli i ona je sama bolesnoa.....
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.440 seconds