Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: san koji sam sanjala ne razumjem

san koji sam sanjala ne razumjem pre 2 godina 4 meseci #1135

  • škorpion
  • škorpion's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0

nalazim se u šumi,stojim,tj sjedim na jednom mjestu,ja sam kao neki slikar(slikam modele fotoaparatom)ispred mene lijepi put,sa jedne strane sjedi meni nepoznata žena(ali znam da je to majka od djevojčice koju trebam fotografirati na tom putu)a sa druge strane je(to znam,mada ju,ja mislim,nisam vidjela)još jedna žena sa tom slatkom djevojčicom.na putu sa odsjajem sunca se stvorilo srce,i ja kažem kako je prelijepa pozadina,da pusti djevojčicu da ju slikam,djevojčica krene,srce se digne(kao u crtićima kada vila nestaje)i netko me pita (muški glas iza mene)dali je neku robu trebalo platit,njena mama je htjela nešto eći,najedanput se ta vila iz istog srca spusti dolje,i stane kraj nje..da sam primjetila da se ta djevojčica-vila..pretvorila u prelijepu sestru moga muža.bila je u bijeloj haljini,mislim.JEL MI MOŽETE POMOĆI ŠTO BI TO ZNAČILO?I JOŠ JEDNO PITANJE:JAKO ČESTO ZABORAVIM SNOVE ŠTO SANJAM.ZAŠTO?JEL TO ISTO NEŠTO ZNAČI?HVALA VAM UNAPRIJED OD SRCA.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala ne razumjem pre 2 godina 4 meseci #1137

  • škorpion
  • škorpion's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
:( Zašto meni niko ne odgovori?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala ne razumjem pre 2 godina 4 meseci #1145

  • DOLORES
  • DOLORES's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
;) POZDRAV OD MENE SVIMA! PRVI PUT SAM OVDE U SANOVNIKU NA FORUMU. ALI VOLELA BI, DA TI KAŽEM, DA ŽENE KOJE SANJAŠ NISU LOŠE , AKO SE SETIŠ KAKVA JOJ JE BILA BOJE KOSE ZNAT ČEŠ JOŠ VIŠE. NEGO BELA BOJA MENI UVEK PREDSTAVLJA BOLEST I AKO NI U JEDNOM SANOVNIKU NISAM NAŠLA, DA BI BILA BELA BOJA LOŠA.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: san koji sam sanjala ne razumjem pre 2 godina 4 meseci #1146

  • škorpion
  • škorpion's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
kose žena su bile tamne,ne znam jel smeđe,ali uglavnom tamne..a ostlo u snu?djevojčica,vila,svjetlostšuma,put,muški glas..i ostatak?kad pogledam u sanjaricu nemam povezanosti između toga..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.485 seconds