Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: plav decak

plav decak pre 5 godina 5 meseci #110

  • maxi
  • maxi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
da li bi neko mogao da mi pomogne...
sanjala sam kako treba da odnesem 6-godisnjem decaku, izrzito plave kose (skoro bele), hranu u njegov stan u kome je on sam, posto je ostao bez roditelja. kada sam stigla decak je bio u prljavoj pidzami i u velikom stanu ja sam usla u spavacu sobu veselih boja u kojoj je on bio na krevetu i grlio umotani les zene u plavi frotir, kojoj su se videla noge(bila je crnkinja). ja ga zovem da dodje kod mene i uzimam ga u krilo, tezi je nego sto sam ocekivala, on me grli i osecam kako se nije kupao, zatim odlazim do kuhinje jer cujem usisivac i tu je crvenokosa zena meni poznata odnekud ali ne mogu da je se setim , pogledam kroz prozor a na njemu mala saksija sa cvecem.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: plav decak pre 5 godina 4 meseci #118

  • mira123
  • mira123's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 6
  • Karma: 5
Ja bih tvoj san laički protumačila ovako. Dečak je neki tvoj deo, da li neka tvoja osobina, misao, emocija koja je nedovoljno razvijena ili neko stanje duha koje tek treba da "poraste" i da napreduje. Vidi našta te dečak najviše asocira, jer ovo je samo moja interpetacija.

Da sam ja sanjala ovo što si ti, mene bi dečak asocirao na moj unutrašnji duhovni deo, nešto što treba da se očisti, opere, zavoli i razvije.

Pozdrav.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: plav decak pre 5 godina 4 meseci #119

  • maxi
  • maxi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
hvala :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.518 seconds