Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Plovim camcem kroz plicak preko belih mrtvih ptica

Plovim camcem kroz plicak preko belih mrtvih ptica pre 6 godina 1 mesec #11

  • MoneyPenny
  • MoneyPenny's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 3
Hay people, divno je sto postoji ovakvo mesto na kom se mogu cuti saveti ljudi zagledanih u snove.

Svoje snove pratim prilicno, ne preterujem ali u 90% slucajeva ocigledna je povezanost sa realnim dogadjajima koji slede nakon par dana. Medjutim, jedan san me mucio juce tokom citavog dana - znate, to je onaj san tokom kog niste svesni da sanjate, prilicno je realan, i ostavlja utisak na vas tokom citavog narednog dana, i drugih dana...

Dakle san je sledeci... sedim u camcu, prilicno tesnom camcicu u kom sam sama i nema mesta koliko za mene samu (nesto poput kajaka), i plovim ka obali svesna njene neposredne blizine, ne zbog preglednosti obale vec zbog vode koja je prilicno plitka. U jednom trenutku promolim glavu napred ka pramcu, uperivsi pogled ka dnu, kako bih videla koliko je voda plitka ali imam sta da vidim - dno je prekriveno sklupcanim mrtvim belim pticama, koje su na medjusobnom rastojanju od 20-30 cm, jedva usmeravam camac da dok plovi ne prelazi preko njihovih tela i ne dodiruje ih... i tu se budim.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Plovim camcem kroz plicak preko belih mrtvih ptica pre 6 godina 4 nedelja #12

  • Pitija
  • Pitija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 46
  • Karma: 0
Zdravo MoneyPenny. Dobrodošla na forum. Obično mali čamac ili neko drugo kompaktno prevozno sredstvo u snu, predstavlja fizičko telo. Velike vodene površine označavaju naše nesvesne umove ili iskustvenu dušu a sama voda je simbol emocija.
Pošto je voda mirna, a obala blizu, to bi mogao biti znak da uspešno kontrolišeš trenutnu situaciju i svoje emocije.

Ali sa druge strane, san se komplikuje jer se ispod površine vode nalaze mrtve ptice. Same bele ptice bi bile pozitivan simbol mira radosti, harmonije, ravnoteže i ljubavi. Sanjati mrtve ptice može da znači period razočarenja i briga. Rekla bih da sledi neka uznemirujuća okolnost, mozda u vezi nove ljubavi, radi prevelikog i preuranjenog idealizovanja. Ja bih na tvom mestu prištedela svoju energiju, čuvala svoj mir i iznad
svega volela sebe.
Poslednja izmena: pre 6 godina 4 nedelja od Pitija.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Plovim camcem kroz plicak preko belih mrtvih ptica pre 6 godina 4 nedelja #13

  • MoneyPenny
  • MoneyPenny's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 3
THANK UUU
Tako je, nekako, zaista su to bili dani izumrlih nada. Sam pocetak nedelje je bio strasno naporan na poslu, emotivno je sve ok, a tamo ......fujjjjjjj
doduse, situaciju sam nekako prihvatila, pa dok se ne ukaze bolja prilika tu sam - gde sam.
Hvala!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.483 seconds