Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Tucnjava u snu.

Tucnjava u snu. pre 2 godina 7 meseci #1088

  • 33t1w
  • 33t1w's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Zdravo svima.
Sinoc sam sanjao da sam se tukao sa dvojcom nepoznatih lica a i ja sam imao jednog prijatelja kojeg u stvarnom zivotu nepoznajem. dakle tukli smo se zbog toga sto njih dvojca su me zezali na internetu pravili su se kao da su zensko (to mi se stvarno desilo da sam imao vezu samo preko facebook-a ali devojku nisam video nikad uzivo to je trajalo oko godinu dana zezala me"za neke je smesno znam ali to je to)i kako sam ih uhvatio saznao sam da su to njih dvojca koji su se pripravljivali i poceli smo da se bijemo od niotkud dodje jedan drugar da mi pomogne da ih prebijemo ali ja njega ne poznajem, u tom istom snu vozio sam "crveni Yugo" secam se dobro da sam bezao od njih posle sam se vratio nastavili smo tucu na kraju moj prijatelj je nestao a oni su me prebili lezao sam na zemlji to se desilo gde sada zivi i gde je zivela sestra od moga tate.i posle sam se probudio..molim vas da mi protumacite san mnogo sam zabrinut zato sto sam mnogo nesrecan u zivotu i u ljubavi. ako je vera potrebna ja sam musliman,hvala,prijatno.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.441 seconds