Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: isti san 4 dana u nedelju :z pomos!!!

isti san 4 dana u nedelju :z pomos!!! pre 2 godina 7 meseci #1082

  • lekica1
  • lekica1's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Pozdrav svima,
zelim da spodelim sa vama i ko moze il zna da mi pomogne oko tumacenje ovo sta sanjam 4dana po redom,razne situacije al ista sodrzina t.s isti zakljucak,trazim mog momka a njega nigde nema---jedan noc sanjala kako sam na koncert na Colu a njega nema i ja ga trazim celo vreme i mislim gdje li e i sam nervozna,drugi dan isti san,ovaj put u kaficu,sama,citavo vreme njega trazim a on nije tu,treci dan,treci san opet isti,sjedim negde kao na izletu,al sedim sama sa drustvo al moj decko nije tu i ja celo vreme ga trazim ljevo-desno i mislim gde li je on,4ti dan i san opeettt isto,sanjam kako mi prolazi citav dan a moj momak ga nema da se javi ili napise poruku i mislim sta li se dogadja,uvece setam kao po ulicama i trazim ga a njega nigde nema, i za svi ovih dani dok sam sanjala sam bila ono,jos u san nervozna,potresena i kad se probudim osecam se uznemireno....tako drustvo sta bi moglo ovo da znaci sta sanjam sve iste stvari 4 put za jednu nedelju...hvala unapred
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: isti san 4 dana u nedelju :z pomos!!! pre 2 godina 6 meseci #1092

  • Sanjarka$
  • Sanjarka$'s Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Hm pa ako vec imas decka verovatno ti je u podsvesti da ga neizgubis...da mu se nesto ne desi lose.Zato ga u snu nema i trazis ga.To je neko moje tumacenje.;)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.475 seconds