Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Istrazivanje u snu. Pomoc?

Istrazivanje u snu. Pomoc? pre 2 godina 9 meseci #1071

  • Oljaa
  • Oljaa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Sanjala sam da sam otisla sa svojom porodicom na nekom drugom mestu, gde su ljudi tako zli. I moj brat je ozenjen, ali tamo je dosla jedna devojka-zena i kada je posla videla sam da se nesto desava. Ona ga je pitala da je odveze kuci, moj brat je ustao i posao, svi su legli a onda sam ja pozvala moje drustvo da idemo da istrazimo gde su i sta rade. Vratila sam se ubrzo kuci, tata je me je pitao gde sam bila ja sam rekla do napolje da vidim nesto, ali opet smo posli ja moja drugarica i vise drugova i krenuli ka centru to je ustvari daleko, onda nas je napalo jedno kuce,
jedan covek je poceo da se dere u tom trenutku je meni
zazvonio mobilni vidim 'tata'. Javim se, on me je pitao:
jel znas gde se nalazis? Ja: gde? On: ides ka centru jel tako?? ja: pa da. On: zasto mi nisi rekla? Nemoj da se se usudila da...vise nisam culaa sta je rekao, pocela sam da placem i da trcim ko nenormalna da stignem kuci. Sta bi ovo moglo da znaci? Ako neko ima nesto da kaze.. Molim vas. Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Istrazivanje u snu. Pomoc? pre 2 godina 9 meseci #1072

  • BERI
  • BERI's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Rodjena sam 20.04.1984,zivim a roditeljima i starijim bratom.Inace sam vesela,puna optimizma osoba ali jako tvrdoglava i nestrpljiva i to nestrpljenje me cesto kosta u zivotu..

Sanjala sam kako idem nekome na svadbu sredjena,nekim mracnim putevima,ulicama i odjednom sam ispred kuce svog dragog i vidim ga,usla sam u kucu,sjedim tu,dok on jede ali ja sam kao u vezi sa njegovim sinom i srce hoce da mi pukne,volim ga ali,vidim i njemu je tesko..ODjednom sin nestaje i on ide sa mnom,drzi me za ruku,ljubi i ja sam sva sretna.Potom sanjam svoje drustvo iz ranijih,mladjih dana a neke osobe i iz razreda kako idemo,setamo i ja im pricam o svojoj kumi kako je izdala neku knjigu,kako je uspjela,ja sva sretna radi kume...?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.474 seconds