Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Za Ljiljans

Za Ljiljans pre 2 godina 9 meseci #1066

Sanjala sam da se nalazim na prozoru svoje sobe, na dvanaestom spratu. Htela sam da izađem da hodam po simsu, ali sam se bojala da se ne okliznem i ne padnem. Ipak sam izašla, a ispod prozora je bila jedna široka, debela greda, tako da sam se osećala sigurnije, ali sam ipak morala biti oprezna dok hodam po njoj. Na toj gredi je bilo nekoliko devojaka koje su se izležavale kao da su na plaži. U sledećem trenutku sam se nalazila ispod te zgrade, koja se sada nalazila na dunavskoj plaži (na Oficircu). Tu sam sedela sa svojom drugaricom. Zatim je naišao drugar mog momka. Pokazala sam mu zgradu iznad koje se sada nalazio most. Zatim sam otišla sa drugaricom u vodu i tu sam se probudila.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Za Ljiljans pre 2 godina 9 meseci #1067

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Ćao, čajni kolutiću! San je veoma neobičan, posebno što si sebe smestila na neadekvatnom mestu, a to je sims prozora tvoje sobe na 12 spratu! Dakle, iako si na pogrešnom i opasnijem mestu uvidjaš da opasnost nije tako velika jer sims zamenjuješ širokom gredom ali si ti i dalje oprezna za razliku od tvojih drugarica koje su potpuno opuštene!Nakon toga, tvoja sve veća sigurnot i stabilnost neurotičnog ega u snu je prikazana peskovitom plažom. Sada možeš da se potpuno opustiš i udješ u vodu, momak u snu prikazuje tvoju energiju, jaču i slobodniju da premostiš probleme izazvane kompleksima tvog nestabilnog ega, istina na daleko teži način (umesto da koristiš lift ili stepenice) za tebe! Inače broj 12 označava kosmički red- jedinstvo zemaljskog i duhovnog, ti ćeš tu svakako da vidiš simboliku!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.484 seconds