Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Molim vas, hitno mi treba vasa pomoc.. :/

Molim vas, hitno mi treba vasa pomoc.. :/ pre 2 godina 9 meseci #1055

  • Oljaa
  • Oljaa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Ovako... Imam jedan problem, cula sam da kad se sanjaju zubi to je znak neceg loseg. Ali ja sam sanjala da je zub ispao decku koji se meni svidja...Videla sam dok je pao, videla sam i krv. S tim sto je moja baka jako bolesna, plasim se da ce joj se nesto desiti...Pa ako bi neko mogao nesto da mi kaze o ovome bila bih mu bas zahvalna! :(
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Molim vas, hitno mi treba vasa pomoc.. :/ pre 2 godina 9 meseci #1058

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Pa, misliš da postoji ono narodno verovanje da kad izgubiš zub izgubila si jednog člana porodice. Ja mislim da nije baš tako. Tebi se dopada dečko ali nisi napisala da li je obostrano dopadanje. Ja mislim da se ti osećaš krajnje nemoćno u odnosu na njega (dakle u pitanju je dečko, a ne neko iz tvoje porodice), možda ne znaš kako da mu pridješ i započneš neki razgovor, ili očekuješ od njega da on to prvi učini ali to se nikako ne dešava! Ova situacija te jako pogadja i čini te ranjivom (krv), želiš pomoć od njega ali on je verovatno nesvestan da ti se on dopada! Razmisli, danas devojke češće prilaze momcima i izjavljuju im ljubav nego oni, zar ne?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Molim vas, hitno mi treba vasa pomoc.. :/ pre 2 godina 9 meseci #1064

  • Oljaa
  • Oljaa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Sto se tog decka tice, on se meni odavno dopadao, ali ja nisam znala da on ima devojku. Prisao je on meni i sve to, ali on je sa njegovom devojkom vec skoro dve godine, tako da sam od njega odustala. Ali jednostavno kada ga vidim nije mi dobro, pocinjem da mucam, i ne znam sta me je snaslo. I ako to necu. I pitala sam se zasto mi je bas on dosao u snove i bas 'zub' jer sam cula mnooogo prica, ako su sanjali da je ispao zub neko je iz porodice umro. Mene je odmah asociralo na baku, zato sto je njoj i onako ostalo malo vremena, ima najgoru bolest. Ali mozda ne mora da znaci, mozda je stvarno decko a ne neko iz porodice. U svakom slucaju hvala na oodgovoru. Veliki pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.488 seconds