Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: sanjati umrlog da je oživeo

sanjati umrlog da je oživeo pre 2 godina 9 meseci #1050

  • gagakutić
  • gagakutić's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Sanjam već neko vreme moga oca koji je umro pre 3 godine da je oživeo i da je opet sa nama a noćas sam sanjala da sam ga ja oživljavala sa aparatom za oživljavanje i pojavio se puls.Da li možete protumačiti ovaj moj san?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sanjati umrlog da je oživeo pre 2 godina 9 meseci #1051

  • Emma_19
  • Emma_19's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
nedostaje ti otac,te ga u svojim snovima pokusavas vratiti u svoj zivot...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sanjati umrlog da je oživeo pre 2 godina 9 meseci #1054

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Mislim da se vraćaš na neki deo tvog života kada si bila zaštićena od strane svojih roditelja i ti pokušavaš da povratiš to vreme što je nemoguće. Bitno je reći i u kakvom si odnosu bila sa ocem. Moguće da taj dogadjaj ne predstavlja zaista tvog oca već neku odredjenu situaciju u tvome sadašnjem, aktuelnom životu, sutuaciju koju je nemoguće rešiti, mrtvom čoveku ne dajemo aparat za oživljavanjem, ne lečimo ga! Dakle, htela si da učiniš nešto nemoguće u sadašnjem životu, do nečega do čega ti je veoma stalo ali izgleda da to sve pripada prošlosti. Možda se boriš za nešto na sasvim pogrešan način! A puls, moguće da on odražava tvoj očajnički pokušaj da vidiš situaciju onako kako ti želiš!Ne znam da li sam u pravu jer te ne poznajem! Pozdrav!
:unsure:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sanjati umrlog da je oživeo pre 2 godina 9 meseci #1056

  • ana mala
  • ana mala's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Tražim odgovor na svoje snove... Videla sam da imamo slične snove, pa sam se usudila pisati. :)
Tata mi je preminuo pre godinu dana. Često ga sanjam, ali poslednjih mesec dana sanjam ga kako je mnogo bolestan, pa onda kako je mnogo tužan... Noćas sam sanjala kako spava.
Mislim na njega, ali imam osećaj kao da želi nešto da mi kaže, da me upozori da nešto ne radim kako treba.
Devojke, šta mislite vi o tome?
Pozdrav. :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: sanjati umrlog da je oživeo pre 2 godina 9 meseci #1062

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Još uvek postoji tuga za ocem, možda ga nisi dovoljno upoznala, porazgovaraj sa tvojima o njemu, možda ćeš saznati nešto iz njegovog života, o tvojoj porodici...Otac simbolizuje autoritet i zaštitu. San o njemu označava i jedan aspekt vaše ličnosti, onaj energičniji, muški deo koji vam daje snagu da hrabrije donosite odluke, da se prvenstveno oslonite na sebe i da sami rešavate probleme!Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.546 seconds