Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc

Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 10 meseci #1049

  • pikzag
  • pikzag's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Imam strahovit problem sa zaspivanjem u poslednje vreme,naime nemam problem da zaspim nego odmah po zaspivanju(5 min) se budim u takvoj panici kao neki adrenalinski sok da dozivljavam,cim otvorim oci sve je u najboljem redu,ponovo zaspim i ponovo isto to mi se dogadja i tako sve do jednog momenta dok ne zaspim i normalno se probudim ujutru.Molim nekog ovde da mi pomogne ako moze oko ovoga.Ti kako ih ja zovem sokovi su do te mere izrazeni da upadam u takvu paniku da BUKVALNO pomisljam da nisam mozda doziveo infarkt ili tako nesto.Stvarno sam ocajan i zabrinut.Unaprad hvala ako neko zna nesto o ovome.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 9 meseci #1053

  • admin
  • admin's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Poruka: 6
  • Karma: 1
Pokušajte sa ametist kristalom ispod jastuka. Nabavite što je moguće transparentniji i čistiji komad ametista. Iako zvuči trivijalno, može da pomogne kod noćnih mora ili nemirnih snova.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 9 meseci #1057

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Morate preduzeti neke korake da bi ste sebi pomogli. San postoji ali ne stiže do vaše podsvesti jer je duboko potisnut i plaši vas!Karlos Kastaneda je izazivao snove tako što je gledao u svoje ruke 10 minuta pre spavanja! Time je programirao svoj um da počne sa delanjem sna koji će mu biti od koristi!Suzi Holbeč savetuje da pokušate aktiviranje višeg nivoa svesti nekom rečenicom: Molim ono božansko u meni da mi ...omogući jasan san...i.t.d.Takodje savetuje da idete smireno na spavanje, napravite toplu kupku od djumbira (ona tvrdi da djumbir pročišćava auru), koristite kristale, lavandu držite ispod jastuka...Ako ništa ne pomogne moj predlog je da se ode do neurologa i on će znati šta dalje! Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 9 meseci #1059

  • pikzag
  • pikzag's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
hvala na opsirnom odgovoru ali sva je prilika da cu morati kod lekara.pozzzzzzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 9 meseci #1060

  • pikzag
  • pikzag's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
gde moze da se nabavi amnestit,stvarno nemam iskustva sa tim?pozzz
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Strasno sta mi se desava,molim za pomoc pre 2 godina 9 meseci #1063

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Kristal ametist je ljubičaste boje i možeš ga nabaviti u svakoj prodavnici kristala i poludragog kamenje, mislim da možeš i preko sajta Limundo!www.nebeski-dar.hr/index.php?option=com_...view&id=48&Itemid=62
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.524 seconds