Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Hitno - bitno!!!

Hitno - bitno!!! pre 2 godina 10 meseci #1041

  • Neko
  • Neko's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
draga Pitija,

Šta znači kada je moj prijatelj (da kažemo emotivni) sanjao da je bio na mojoj svadbi, ja sam se udavala za nekog čoveka koji je u rege fazonu sa dredovima na glavi (nebitan detalj) a ON je nosio belu venčanicu na mojoj svadbi a JA odelo..i kada je prišao da mi čestita ja sam samo hladno rekla hvala i počela da mu pokazujem neke slike u aparatu...Značilo bi mi da mi kažete šta to znai tj šta mu je u glavi :dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: Hitno - bitno!!! pre 2 godina 10 meseci #1042

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
San je veoma interesantan ali teško je objasniti nešto što nije dovoljno poznato. Momak sanja venčanje koje simbolizuje ujedinjavanje njegovih suprotnosti. Ali na venčanju on nije adekvatno obučen, ili nije dovoljno spreman za ovaj čin(neozbiljno obučen) ili oseća tvoj pritisak u donošenju takve odluke (on oblači venčanicu). San očigledno ukazuje da je u nekom konfliktu i anatagonizmu sa samim sobom. Ti mu pomažeš u tome ali se emocionalno hladiš prema njemu jer te ljuti njegova pasivnost i neodlučnost. A da li je to tako u stvarnosti ne znam ali svakako još on mora da reši problem sa samim sobom pa tek onda da razmišlja o svom venčanju!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.477 seconds