Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: San

San pre 5 godina 6 meseci #103

  • ella
  • ella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
U mom snu od pre par dana na pucini okeana (koji postoji u realnom svetu)pojavljuje se platforma broda na kojoj je ogromna statua Isusa hrista.
Ja sa jos jednom prijateljicom gledam to, u cudu, koji je ovo ludak napravio ali ta platforma neverovatno brzo plovi po okeanu koji je izuzetno miran.
Sledeci momenat sedimo na vrhu brda i dalje gledamo u tu platformu ali sad je neko bacio ribarsku mrezu i ceo grad je njome prekriven.
Ona i ja se skroz lako oslobadamo ispod te mreze cak je i rukama mozemo zadrzati jer ja hocu da spasim neke svoje stvari koje su u mrezi.
mrezu vuce i kupi ta platforma na kojoj je Isus,osecam mali gotovo beznacajan strah,vise cudenje i neverovanje u ono sta vidim nego sam strah.
San je pun simbola koje ne mogu pravilno desifrovati niti dovesti u ikakvu vezu sa mojim stvarnim i svakodnevnim zivotom.
Nisam vernik,ne pripadam ni jednoj religiji,ali verujem u nesto sto je iznad nas i nama obicnim ljudima nedokucivo.
Ukoliko neko zna odgonetnuti poruku ili smisao ovog sna bila bi mu vrlo zahvalna jer je san ostavio vrlo veliki utisak na mene.Hvala
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.457 seconds