Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: POMOC!!!!

POMOC!!!! pre 2 godina 11 meseci #1029

  • marica1985
  • marica1985's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Sanjam svake noci kosmare.Ali ovaj san je ostavio na mene jak uticaj.Sanjala sam
vec mrtve baku i deku,ali baku sam sanjala kako se povampirila,trazili smo da
joj se otkopa grob.kada se otkopao njen grob i grob mog dede,oni su bili
kosturi,ali u njenom zagrljaju je bilo neko zivo dete koje je disalo i otvoril o
oci!!!!! STA TO MOZE DA ZNACI,MOLIM VAS POMOZITE MI.Baka mi je umrla pre mnogo
godina, a i deka.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: POMOC!!!! pre 2 godina 11 meseci #1030

  • Elisa
  • Elisa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Možda si sa nekim pričala o nečemu što je bilo povezano sa tvojim snom (npr. nečije rođenje deteta, ili si spomenula baku i deku, itd) pa ti se nesvesno urezalo u glavu pa si sanjala.
U suprotnom može biti neka poruka koju možeš i sama protumačiti samo ti treba dobra koncentracija i da dobro razmisliš...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: POMOC!!!! pre 2 godina 11 meseci #1035

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Pa,razmišljam o tvom snu koji je veoma kompleksan i zahteva dobro upoznavanje snevača! Pogotovo tvoje pretke, oni očigledno nešto skrivaju, ili je to tvoj neki aspekt ličnosti (u baki i deki), možda baš negativan koji je zamro u tebi ali ostalo je nešto u njemu nezrelo (dete).Ili bi možda trebala da se pozabaviš tvojim nesvesnim delom ličnosti, a moguća je i neka porodična tajna koja je zakopana u grob tvojih predaka! Da li su oni nešto hteli da ti saopšte, a nisu miogli jer si bila premlada za tu spoznaju? Ili tvoje nesvesno želi da rešiš neki problem iz ranog detinjstva, ti si ga zakopala i nisi se više time bavila...Puno toga se može reči o ovom snu ali treba zaista dobro upioznati osobu koja to sanja!Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: POMOC!!!! pre 2 godina 11 meseci #1036

  • marica1985
  • marica1985's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Zahvaljujem vam se na odvojenom vremenu za mene, sto ste mi odgovorili. Mislila sam da forum nije u funkciji.
Taj san je ostavio jak utisak na mene, i cak svakog dana razmisljam o tom snu. Ne znam sta je u pitanju, a svake noci sanjam po nesto, ne znam da li je problem u meni, da li mi radi psiha, ali verovali ili ne,ja uopste ne razmisljam o tome. Volela bih da znam ili da nadjem nekog ko zaista zna da tumaci snove, taj neko bi imao dosta posla oko mene :)
Veliki pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.520 seconds