Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: svaki moj san se odigrava u kući u kojoj sam odras

svaki moj san se odigrava u kući u kojoj sam odras pre 2 godina 11 meseci #1027

  • 24071971
  • 24071971's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Zašto svaki moj san se odigrava u kući u kojoj sam odrasla i živela do udaje. Snovi su razni, ali 90% se dešavaju u rodnoj kući ili dvorištu. Često sanjam oca i on uglavnom ćuti/samo je jednom pokušao da me udavi...kao da je bio đavo/,majku retko sanjam /razvedeni su i u lošim sam odnosima sa njom/ i kad je sanjam uvek sam puna besa i mržnje prema njoj. Često sanjam male bebe u toj kući/uglavnom su moje i bolesne, zakržljale...ili u obliku malih mačića/...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: svaki moj san se odigrava u kući u kojoj sam odras pre 2 godina 10 meseci #1040

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
San koji se često ponavlja je poziv nesvesnog dela snevača da počne da "radi" na njemu. Kuća u kojoj si ti odrasla je pokazatelj tvoje ličnosti koja se izgradjivala pod uticajem nerešenih odnosa u porodici. Tvoj odnos sa ocem si duboko potisnula, možda zbog pasivnosti majke i to te je veoma bolelo, ljutilo i zato ti se bes prema majci vraća kako bi možda u zrelijim godinama mogla da razmišljaš o svemu tome. Male bebe, bolesne možda pretstavljaju tvoje misli nedovoljno razvijene, nezrele, kompleksi iz detinjstva prožeti osećanjem nemoći (bolesne bebe, mali mačići- ljudi su uvek gledali da ih odbace...)Moraš puno razmišljati o svom odnosu prema ocu i majci...Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.473 seconds