Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: BRODOLOM I JAK VETAR

BRODOLOM I JAK VETAR pre 2 godina 11 meseci #1026

  • Oluja
  • Oluja's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Danas sam se probudila ujutru u 03:15 zato sto sam imala rekla bih, kosmar. Sanjala sam dva sna jedan za drugim. U prvom snu ja sam na nekom splavu koji plovi po, rekla bih plicoj vodi koja je tamne boje ali nije prljava ili mutna. Tamnije boje (tamno plavo zelenkasto, boje kao sto je morska voda na pucini. Osecala sma da sam blizu obale. A na tom mestu gde sam plovila bili su slapovi.
Mislim da je enbo bilo oblacno, ali nisam sigurna jer na to us nu nisam obracala paznju, Vise sam obracala paznju na vodu. U snu sam takodje cula neke glasove kako opusteno govore o plovidbi (to je kao neka plovidba za avanturiste. Inace voda nije bila brza bila je sporija, kao morska voda u plicaku. Ovaj san se prekinuo bez nekog narocitog kraja- ja sma ostala na splavu.

Drugi san je poceo odmah nakon prvog. Sanjala sam neko nevreme, oluju, ali pre svega JAK VETAR koji je uzasno duvao. Ja sam bila na svojo terasi koja gleda na ulaz moje zgrade. Na terasi sam bila sa mladjom sestrom. Moja skolska drugarica je bila ispred zgrade i nije mogla da udje, a duvao je jak vetar. meni je bilo zao sto ona ne moze da udje plasila sam se za nju. U stanu samnom i sestrom nisu bili roditelji (zivimo svi zajedno) i oni su mi falili da me zastite i smire zbog vetra. Odjednom je moja drugarica koja je bila dole uzviknula Nee! tk. predoetila je nesto lose. Tj. Avionsku nesrecu koja se ubrzo dogodila. Ja sma gledla kako se avion u letu uz lomi na dva dela i gori. Bilo mi je jako zao aviona. Zagrilala sam sestru da je zastitim. San se prekinuo i ja sam se probudila i bila sam zedna.
Jako bih bila zahvalna da neko protumaci ovaj moj san.
Unapred puno, puno hvala na odgovoru.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.443 seconds