Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: "Neke Devojke I Slikanje" Molim Vas Pomozite!

"Neke Devojke I Slikanje" Molim Vas Pomozite! pre 3 godina 1 dan #1022

  • 33t1w
  • 33t1w's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
Danas sam sanjao kako sam sedeo sa dve devojke i sa jednim drugarom, jedna od tih devojaka na krevetu mi se priblizavala i smeskala mi se ali me nije poljubila i slikali smo se posle nekog vremena druga devojka je sedela iza mene dok sam nesto radio na mobilnom telefonu ona me je ljuljala (kako da kazem gurala me od nazad sa njenim nogama) kad sam se okrenuo pocela je i ona da se smeska ali u sobi su bile i neke starije zene!nakon toga me probudio tata kao i uvek :@ Molim vas recite mi sta znaci ovo! zato sto sam u ljubavnoj krizi zelim imati devojku ali mi ne ide.. reci te mi molim vas!Inace musko sam 19 godina.Hvala unapred. :)
Poslednja izmena: pre 3 godina 1 dan od 33t1w.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: "Neke Devojke I Slikanje" Molim Vas Pomozite! pre 2 godina 11 meseci #1037

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Meni se čini da ovaj san ukazuje na neodlučnost i strah od ozbiljnije ljubavne veze! Ne pokazuješ interesovanja za njih (tako se predstavljaš pred njima-slika) ine daješ prvi inicijativu za vezu sa devojkama, nemaš odgovarajuću komunikaciju i skrivaš svoja prava osećanja! Time odbijaš devojke od sebe, moje mišljenje je da moraš biti energičniji u odnosima sa devojkama i da se malo više emotivno otvoriš prema njima! Pozdrav!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.490 seconds