Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: San pun suza

San pun suza pre 3 godina 6 dana #1020

Moja drugarica, je imala 2 sna, prvo je sanjala da smo se ja i jedan moj bivsi, koji je nedavno rask samnom, pomirili. Onda je sanjala, kako sam bila kod nje, pricale smo i ona mi je objasnila taj njen san, i onda sam ja otisla da se vidim sa njim. I kako smo se videli, pomirili smo se, ali onda me zakacio, i posekao, ali malo, bas malo. A on kad je to video, pomamio se, zamalo je zaplakao i rekao mi je da se ne mozemo pomiriti, jer me stalno povredjuje. I on je tu otrcao, ja sam vikala i zvala ga, govoreci da to nije nista, da me nikad nije povredio, kao sto nije. Ali on se nije osvrcao, a onda sam posla sa naj drugaricom na trim stazu. Plakala sam kao malo dete, i nisam se mogla smiriti, a ta drugarica koja je sanjala i njena mama su dosle za nama, i videle su mene kako se derem na neko dete, sva u suzama. Pitala me zasto se derem na dete, a ja sam mu rekla da mu objasnjavam sta se desilo samnom i Acom [tim momkom]. Onda me ta drugarica zagrlila i ona je zaplakala.

Ja tog momka stvarno volim i jedini je kojeg volim, ali ne znam sta to znaci, mozete pomoci?:)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.458 seconds