Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: ZMIJE

ZMIJE pre 3 godina 3 nedelja #1013

  • Felanopsis
  • Felanopsis's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
ZDRAVO.. ne smatram cudnim snom..i inace ne bih pitala da se relatino skoro jedan moji san nije obistinio na jako ruzan nacin..naime sanjala sam da sam dozivela saobracajnu nesrecu sa drugarima i videla sam jednog od njih skroz krvavog..s obzirom da sam relativno skoro imala udes povezala sam taj san sa mojim srahom koji je jos uvek prisutan..medjutim nakom sedam dana sam imala smrtni slucaj..izguili smo malu bebu :(.. od tada pratim snove.. nocas sam sanjala kako bivsi i ja setamo i odjednom ulazimo u leglo zmija..ja sam odusevljena jer ih obozavam, a on koji ih se inace jako plasi ide pored mene..ja sam ga u jednom momentu upitala: Pa zar se ti ne plasis zmija? na sta je on odgovorio naravno da se plasim ali izdrzacu...
Ubrzo sam se probudila...
Citala sam da su zmije neprijatelji, dusmani..ali me zanima da li je neko vec njih sanjao...kakvo je vase iskustvo?
hvala
kisses
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ZMIJE pre 2 godina 11 meseci #1039

  • ljiljans
  • ljiljans's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Junior Boarder
  • Poruka: 33
  • Karma: 2
Zmija može da bude i simbol mudrosti, znanja, da poseduje veoma jaku energiju ali ima i seksualno značenje!Mogu da ukazuju na veliki strah i inhibicije kod ljudi, treba razmisliti o snu, normalno je da se čovek plaši zmija, retko da ih neko obožava, moguće je i da si prevazišla neke svoje strahove ali da su ti strahovi ipak i dalje prisutni ( prikazani u liku muškarca), na tebi je da razmisliš šta znače te zmije!
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: ZMIJE pre 2 godina 6 meseci #1091

  • Sanjarka$
  • Sanjarka$'s Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Ja sam sanjala zmije skoro i to -one zute Velike debele-.Kao idem ja kroz neku sumu nocu i na svakoj grani je bila ta zmija a grane drveca su bile nekako zbijene nisam moglo da se prodje morala sam nekako da se provlacim.I ja sam procitala da su zmije neprijatelji ne zeli vam svako dobro.Evo ovako mogu da ti pomognem...
:Sanjali ste: ZMIJA
Tumačenje: Budite oprezniji, nisu svi ljudi dobronamerni.

Sanjali ste: ZMIJU - ubiti
Tumačenje: Savladaćete jednu bitnu prepreku i uspeti u svom poduhvatu.

Sanjali ste: ZMIJU - klupko zmija
Tumačenje: Uvereni ste da se sve okrenulo protiv vas, a zapravo zbrka je u vama.

Sanjali ste: ZMIJA, ŠISTANJE
Tumačenje: Vaš strah je neopravdan, a opreznost preterana.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.509 seconds