Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: trudna? beba? napustiti je?

trudna? beba? napustiti je? pre 3 godina 1 mesec #1004

  • nik
  • nik's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 2
sanjala sam da sam ne znam kako zatrudnela (tipa ne znam da li sam spavla sa nekim ili preko vestacke oplodnje ili me pak neko silovao ne znam samo znam da cekam bebu) i nisam zelela da rodim ali tu se nasli moji ujak i ujna koji su zeleli bebu iako su imali dva skoro odrasla tinejdzera..i ja odlucim rodicu.. i ja kao rodim i drzim onu bebu u narucju i gledam je i gledam je i kroz glavu mi prolaze razne slike tipa kako cu da se kajem ako je sad dam ili a kako ce ta beba biti nesrecna ako je rodjena majka ostavi ili kako ce meni posle odredjenog broja godina biti tesko da joj pridjem ili necu znati kako da joj pridjem (inace bila je devojcica) i tako dalje..uglavnom te slike posledice tj misli mi prolzilo kroz glavu dobrih pet minuta i onda sam resila ja vam je necu dati zadrzacu bebu i snacicu se vec nekako.. i tu sam se probudila i nemam pojma sta mi je znacio taj san i molim vas mi ga pojasnite ako ste vi upuceni u to!!! molim vas... :dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Moj san pre 3 godina 1 mesec #1005

  • DaaaNiii
  • DaaaNiii's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
E sad, ja se secam dela sna, mislim, bas je cudno, ali... Ja, na velikom dvoristu, drzim beli carsav tako da je podignut kao padobran, zatrcim se, i sad, posto gore ima jato golubova i jato gavranova ili vrana ili cega vec, jato crnih ptica, e pa jedan golub uhvati taj carsav i ja letim par trenutaka i to oko eventualno pola metra, metar iznad zemlje. Moze neko da mi pomogne s tumacenjem?
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.492 seconds