Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: biti musko? definitivno ne!!!

biti musko? definitivno ne!!! pre 3 godina 1 mesec #1003

  • nik
  • nik's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 2
e ovako
ja sam imala jedan veoma strasan san!!! bila sam musko i zensko u dva tela naravno i jednostavno cas se u muskom cas u zenskom telu nalazim i radnje se nizu jedna za drugom.. ali poenta celog sna je ta da je meni ono (penis i testisi) smetalo iz radnje u radnju (tipa setam ili trcim ili kupam se..) i imala sam utisak kao da je stvarno..ali onda kad sam sam se u jednom trenutku probudila gusila sam se i dok sam stigla do daha pomislila sam kad god da umrem samo me BOZE nemoj pretvoriti u musko..
ovaj san je veoma snazno ostavio utisak na mene i nekako mi je neprijatno (cak nisam ni sve postavila ovde) razmisljati o tome a kamoli pricati sa nekim... ali evo molila bih za pomoc ako moze... :dry:
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: biti musko? definitivno ne!!! pre 3 godina 3 nedelja #1008

  • Silvija
  • Silvija's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 4
  • Karma: 0
Bas me zanima da li ti se desilo nesto znacajno od kad si sanjala ovaj san , jer je zaista cudan :)
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: biti musko? definitivno ne!!! pre 3 godina 3 nedelja #1012

  • nik
  • nik's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 12
  • Karma: 2
iskreno nije nista znacajno promenilo.. ali mnogo sam bila cudna tih nekoliko dana dok ga nisam zaboravila..
mada ja sam ga postavila ovde da bi mi neko "strucan" ovde objasnio znacenje tog sna ali izgleda da takav ne postoji..
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.495 seconds