Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: pmozite da protumacim san

pmozite da protumacim san pre 5 godina 6 meseci #100

  • jelenaa
  • jelenaa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: -1
Sanjala sam da je jedna cura meni poznata(sestra od moje drugarice)da mi je u snu gatala i sve oblasti iz mog zivota je pomenula koje ja nisam zapamtila. Kad sam joj postavila pitanje vezano za moj brak sta ce biti on je dala odgovor ma kakav brak zaboravi nema o toga nista.
Inace sam udata i moj brak je u krizi. Pa vas molim da mi neko protumaci san imali kakvo znacenje ili je to povezanos atime sto sam opterecena desavanjima.
Inace moiji snovi u zadnje vrijeme su uvijek kako moj suprug ima drugu zenu kakko je sa drugom zenemo a ja odlazim:S
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pmozite da protumacim san pre 5 godina 6 meseci #101

  • ella
  • ella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
moze biti tvoja preopterecenost ili poruka koju ti sanje tvoja podsvest da "od toga nema nista".
Ja licno mislim da je poruka podsvesti jer ja sam pre godinu dana imala slicnu i sva dilema oko razvoda bila je resena s tim snom.
Razvela sam se nakon 17 godina braka,u meduvremenu sam naucila da slusam i sledim taj unutrasnji glas koji mi se javlja u vidu snova i intuicije,a evo godinu dana posle razvoda ni sekund se nisam pokajala zasto sam donela i sprovela takvu odluku.
Da je samo preopterecenost ,snovi bi bili odraz tvojih zelja pa bi barem u snovima bilo sve kako ti hoces,ali iz iskustva znam i odgovorno tvrdim da ti je vreme da se razvedes jer ce se to desiti pre ili kasnije zelela ti to ili ne.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pmozite da protumacim san pre 5 godina 6 meseci #104

  • jelenaa
  • jelenaa's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: -1
Hvala, mada se dvoumim za taj razvod jer jednim dijelom ne zelim jer mislim da sad to nije resenje a inace svaki san moj se uvijek ostvari.Plasim se jer mislim da nisam jaka za sve to.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pmozite da protumacim san pre 5 godina 6 meseci #105

  • ella
  • ella's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 3
  • Karma: 0
ne postoji ni pravo ni pogresno vreme,kad u svesti budes spremna uradices to,slusaj svoje srce a ne um i sve ce ti se samo reci.
Sto se tice jacine i snage niko od nas nije svstan koliko je ima, a ima je puno vise nego sto i sam pretpostavlja.
ella
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Odg: pmozite da protumacim san pre 5 godina 5 meseci #106

  • Unka
  • Unka's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 1
  • Karma: 0
Ja sam sanjala da sa majkom jurim skorpije po stanu!!
da li neko moze da protumaci ovaj san...?:S
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.538 seconds