Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: pomoć!!

pomoć!! pre 3 godina 6 meseci #892

  • Ona88
  • Ona88's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
molim vas da mi pomognete oko značenja snova, sanjala sam ga prije 2 tjedna i nikako da mi izađe iz glave,,,sanjala sam bivšeg dečka (s kojim su još nedefinirane neke stvari i nije gotovo),,,znači, počelo je tako da smo mama, tata i ja išli kod susjeda na neku feštu, rođendan je bio mislim, i tamo je bio bivši sa društvom, i svi smo bili isto stari kao što smo u stvarnosti, osim njega, koji je imao oko 40 godina, prosjeda kosa, naočale, tu i tamo bore (inaće imamo 20 god), što me na prvi dojam šokiralo, ali nisam obračala pažnju,,,pitao me dali bi htjela ići popričati s njim, i tako smo otišli sa strane i on je meni rekao da se ne ljuti na mene i da se nikad nije ljutio,,,i od te rečenie ja nisam ništa čula, vidjela sam da mu se usne miču, nešto je pričao, ali ja ga nisam mogla čuti, sve dok me nije poljubio,,,,i tako smo razmjenjivali nježnosti, i ja sam ga pitala jesmo sada konačno u vezi (nismo bili u stvarnosti, jer bi uijek netko nešto sjebao) odg mi je na to da bi on bio samnom, naravno, ali da mi je maloprije rekao da neće zbog bolesti (vjerojatno u to vrijeme dok ga nisam mogla čuti) i ja sam rekla da me boli briga za bolest i sve, da želim samo njega, i prohodali smo,,,dalje se nije ništa događalo, ljubili smo se, grlili, bili sretni,,,, molim vas da mi pomognete ako znate što znači to što je jedino on bio toliko star, što znači taj san općenito?? izluđuje me ne izlazi mi iz glave,, tnx
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.438 seconds