Knjige



Google pretraga:
Custom Search

CB Workflows

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Vencanje u crkvi iz 19.veka

Vencanje u crkvi iz 19.veka pre 3 godina 2 nedelja #1017

  • sparkles
  • sparkles's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Fresh Boarder
  • Poruka: 2
  • Karma: 0
Postovana Pitija,
Mozete li mi pomoci oko tumacenja sna.
Sanjam mog momka I mene kako se drzimo za ruke I uzurbano hodamo kroz neki nepoznati kameni grad( poput Kotora). On kao da me vuce za sobom da pozurim. Odjednom se nalazimo ispred crkve kao iz 19. Veka I on predlaze da udjemo I da se vencamo . Jas am sokirana, najvise osecam zbunjenost jer sam svesna njegovog odnosa prema religiji I da nije krsten .Ulazimo u crkvu (nisam videla ni jednu ikonu ili fresku samo gomilu starinskih stvari). Docekuje nas pop u nekoj staroj haljini sa konopcem oko struka, ja mu govorim da nemamo burme. Pop nam donosi predivnu staru kutiju za nakit I govori mi da izaberem prstenje(prstenje je bilo srebrno I bronzano).Ja ne mogu da se odlucim I stavljam 5-6 prstenja na obe ruke I posmatram svoje prste .Posle nekog vremena biram prsten I nalazim isti takav za njega.U snu imam utisak da nisam svesna sta se desava ali sam srecna. .Na kraju je pop nesto promrmljao I rekao nam da smo sada vencani u crkvi. Izlazimo napolje….dan je divan…ja razmisljam kako cu da saopstim roditeljima I na glas izgovaram “sada smo vencani u crkvi” I sopstveni me glas budio iz sna.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.441 seconds